Results from Austrian Open Championships 2012 - AOC Viennese Waltz Championship 16. listopadu 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2012
Rakousko - Vienna 16. listopadu 2012

AOC Viennese Waltz Championship 16. listopadu 2012

Finále

1  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusko
2  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
3  Daniel Radu & Anne Weber Německo
4  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
5  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Rusko
6  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
8  Ilja Davidovs & Katrina Kora Klapere Lotyšsko
8  Adam Jendrulek & Iva Riederova Česká republika
8  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rusko
8  Alexander Novac & Andra Galben Rumunsko
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Robert Novac & Bianca Pavel Rumunsko
14  Václav Málek & Catharina Dvorak Rakousko
14  Orest Turkevych & Andriana Turkevych Ukrajina
16  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Rakousko
16  Sebastian Wartner & Anna Gruell Rakousko
18  Dmitriy Bolotnikov & Alexandra Kozlova Rusko
18  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Německo
18  Oskar Hemmelmayr & Katharina Erlinger Rakousko
18  Andreas Hörmann & Barbara Westermayer Rakousko
18  Markus Sommerbauer & Anja Sturmann Rakousko
23  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
23  Roland Harrer & Camilla Mader Rakousko
23  Ziga Tantegel & Nusa Crnko Slovinsko
26  Christian Eichler & Michaela Fries Rakousko
26  Sergey Kuchev & Kaleriya Kuznetsova Rusko
26  Thomas Täuber & Monika Stoll Rakousko

4. kolo (top 48)

29  Florian Bayer & Anna Khudorozhkova Rakousko
29  David Iordanescu & Timea Maria Bocirla Rumunsko
29  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Ukrajina
32  Klemens Hofer & Bettina Finek Rakousko
33  Alexander Gadenne & Christine Bareis Německo
33  Raif Galimullin & Evangelina Arakelyan Rusko
33  Vinzenz Haas & Anna-carina Adam Rakousko
33  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovinsko
33  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
33  Markus Siebinger & Christina Siebinger Rakousko
33  Nikita Velma & Polina Beloedova Rusko
40  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Rakousko
40  Andrey Ostroverkhov & Julia Ostroverkhova Rakousko
40  Oliver Pupavac & Sarah Plutzar Rakousko
40  Alam Rono & Alexandra Schmidt Rakousko
40  Dominik Schauer & Caroline Rammler Rakousko
40  Pavel Shalin & Valeryya Klochkovych Ukrajina
46  Gerald Aigner & Melanie Aigner Rakousko
46  Thomas Ploier & Helene Buchner Rakousko
46  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Dánsko

3. kolo (top 64)

49  Martin Branc & Renate Branc (aka Schwarz) Rakousko
49  Helmut Holler & Silvia Holler Rakousko
49  Matthias Zima & Eva Maria Hanzl Rakousko
52  Ivan Benko & Miroslava Benkova Slovensko
52  Jan Grabenwoeger & Tanja Wessely Rakousko
52  Mario Ninaus & Friederike Ninaus Rakousko
55  Sebastian Aigner & Madlen Auer Rakousko
55  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Rakousko
55  Franz Pranckl & Michelle Mahler Rakousko
55  Sascha Weber & Verena Tophofen Německo
59  Tomasz Batko & Monika Nowakowska Polsko
59  Hans Mistelberger & Gertrude Kopp Rakousko
59  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Německo
59  Andreas Seiringer & Eveline Kopt Rakousko
59  Martin Zinsler & Silvia Schernberger Rakousko
64  Dominik Pocho & Selina Haider Rakousko

2. kolo (top 90)

65  Gunnar Arlt & Birgit Arlt Německo
65  Andrej Bebjak & Linda Koisova Slovensko
65  Julian Hartner & Saskia Prudic Rakousko
65  Andreas Henöckl & Evelyne Henöckl Rakousko
65  Walter Korkisch & Elisabeth Radowisch-Kragl Rakousko
70  Gregor Novak & Angelika Scheid Rakousko
70  Achim Schneps & Jacqueline Lessmika Rakousko
70  Josef Sperl & Helga Thaller Rakousko
73  Wolfgang Frey & Martina Frey Rakousko
73  Walter Holub & Elisabeth Richter Rakousko
73  Mathias Längle & Cornelia Hackl Rakousko
73  Lukas Steinegger & Susanne Kuhsling Rakousko
73  Roland Suchanek & Margot Wimmer Rakousko
73  Michael Vejda & Alexandra Hartner Rakousko
79  Christian Cachee & Daniela Raab Rakousko
79  Peter Czabala & Anne-Katrin Winne Rakousko
79  Herbert Frana & Monika Franer Rakousko
79  Marius Hartner & Lena Brandstätter Rakousko
79  Karl Köpf & Margit Struppe Rakousko
79  Reinhard Kurz & Ingeborg Kurz Rakousko
79  Akos Macher & Katalin Marjanek Rakousko
79  Cesare Marini & Angelika Feil Německo
79  Helmut Steinbrecher & Martina Gansterer Rakousko
79  Thomas Stiassny & Zhenyu Schmoltner Rakousko
79  Josef Wiener & Eva-Maria Wiener Rakousko
79  Josef Michael Zagler & Sonja Ahrens Rakousko

1. kolo (top 129)

91  Hermann Dobretsberger & Karin Dobretsberger Rakousko
91  Christian Pilz & Andrea Kaiper Rakousko
91  Martin Pollak & Makiko Habu Rakousko
91  Gerhard Poschmann & Sabine Ladislav Rakousko
91  Guenter Wieser & Katharina Pammer Rakousko
96  Felix Brand & Timna Wallner Rakousko
96  Florian Kaineder & Martina Widowitz Rakousko
98  Laszlo Bosze & Eva Halak Rakousko
98  Benedikt Herold & Selina Steiner Rakousko
98  Klemens Pollak & Karin Kucera Rakousko
98  Bernhard Posch & Maria Arbeiter Rakousko
98  Boris Stec & Eva Stecova Rakousko
103  Robert Balint & Zsuzsanna Berczi Rakousko
103  Peter Blahovsky & Katarina Sturcova Slovensko
103  Frédéric Delort & Véronique Feildel Francie
103  Werner Hanisch & Ursula Schuda Rakousko
103  Mitsuo Ishizaka & Mieko Kamiyama Rakousko
103  Anton Renner & Susanna Martinek Rakousko
103  Shigeru Shiraishi & Reiko Sakama Rakousko
103  Tsuneo Tanaka & Reiko Kujirai Rakousko
103  Manfred Winauer & Elisabeth Winauer Rakousko
112  Roland Gansterer & Margot Wilflinger Rakousko
112  Thomas Oberndorfer & Gabriele Reinkober Rakousko
114  Hans Georg Achleitner & Luise Rath Rakousko
114  Martin Brantweiner & Maria Zimmerl Rakousko
114  Andreas Broch & Sylvia Weinerth Rakousko
114  Zoltan Butor & Agnes Butor Rakousko
114  Walter Ehrenhoefer & Ilse Ehrenhoefer Rakousko
114  Norbert Fischer & Evelyn Friedrich Rakousko
114  Thomas Gabriel & Petra Gabriel Rakousko
114  Franz Hoanzl & Waltraud Hoanzl Rakousko
114  Peter Hutterer & Junko Takahashi Rakousko
114  Franz Kelz & Rosa Kelz Rakousko
114  Karl Klaus & Elisabeth Sommer Rakousko
114  Robert Kopic & Bianca Mallinger Rakousko
114  Erwin Posch & Akemi Ito Rakousko
114  Ernst Schlossnickel & Regina Schlossnickel Rakousko
114  Alois Uchatzi & Brigitte Meister Rakousko
114  Helmut Vana & Yoko Kobayashi Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}