Results from Austrian Open Championships 2012 - AOC Junior I Latin 18. listopadu 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2012
Rakousko - Vienna 16. listopadu 2012

AOC Junior I Latin 18. listopadu 2012

Finále

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
2  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
3  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusko
4  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Rusko
5  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldávie
6  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukrajina
8  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Rusko
9  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Rusko
10  Danila Kazakov & Arina Kan Rusko
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusko
12  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusko
13  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Rusko
14  Viktor Shumilo & Valeriya Bykova Ukrajina

Čtvrtfinále

15  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rusko
15  Daniels Simosons & Sara Zuberga Lotyšsko
15  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rusko
18  Eduard Florentin Coman & Ilona Arabadji Rumunsko
18  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukrajina
20  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Rusko
20  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Polsko
22  Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Ukrajina
23  Claudiu Ana & Jennifer Kunz Německo
24  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rusko

2. kolo (top 36)

25  Alexander Kalist & Karolina Kourilova Česká republika
25  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulharsko
25  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusko
25  Grigoriy Rayskin & Anastasiya Golubeva Rusko
29  Alik Bilyalov & Maryya Vysotskaya Ukrajina
29  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Rusko
29  Catalin Valcu & Olga Moraru Moldávie
32  Anton Filippenko & Anna Maslova Rusko
32  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Rusko
34  Kostyantin Geraymovich & Katerina Yavorska Ukrajina
35  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulharsko
36  Alen Staleker & Suzana Krevh Slovinsko

1. kolo (top 68)

37  Evgeniy Dyachenko & Valeriya Grabilina Ukrajina
38  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusko
39  Yaroslav Verba & Darya Chistyakova Ukrajina
39  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Rusko
41  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Rusko
41  Nazar Los & Yuliya Login Ukrajina
43  Daniel Bras & Anna Sloukova Česká republika
43  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rusko
45  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Česká republika
45  Tomasz Augustynowicz & Paulina Ronowska Polsko
45  Georgi Kininchev & Yana Yanusheva Bulharsko
45  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Rusko
49  Ruslan Akhundov & Angelina Myastkovskaya Ukrajina
49  Vladislav Stepanskij & Irina Budinkevich Ukrajina
51  Filip Kucman & Valéria Ziffová Terézia Slovensko
52  Juraj Bjelac & Petra Bozuric Croatia
52  Vladislav Gonchar & Diana Matskulyak Ukrajina
52  Volodymir Spyvachuk & Anastasiya Shevchenko Ukrajina
55  Heinz-Christoph Lode & Anna Neubauer Rakousko
56  Rares Banu & Janine Lackner Rakousko
56  Jurica Kavran & Tihana Vusic Croatia
56  Niko Pfneissl & Barbara Stevic Rakousko
56  Jaka Podgorsek & Katarina Marus Slovinsko
60  Jonathan Metu & Jenny Dubsky Rakousko
60  Dominik Pocho & Selina Haider Rakousko
62  Raphael Resch & Ilena Steinkellner Rakousko
63  Bernhard Schimkowitsch & Andrijana Radojkovic Rakousko
63  Nikita Velma & Polina Beloedova Rusko
65  Felix Brand & Timna Wallner Rakousko
65  Ivan Jarnec & Helena Vincek Croatia
65  Lukáš Kollár & Laura Jawabi Korienkova Slovensko
65  Adam Ondrej & Veronika Liskova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}