Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin 19. listopadu 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships
Rakousko - Vienna 19. listopadu 2010

IDSF Youth Latin 19. listopadu 2010

Finále

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusko
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rusko
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dánsko
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Rusko
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Itálie
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusko
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polsko
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Itálie
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusko
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko

Čtvrtfinále

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Itálie
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Srbsko
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulharsko
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Rumunsko
19  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Itálie
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litva
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusko
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusko
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva

2. kolo (top 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukrajina
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunsko
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Maďarsko
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lotyšsko
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Maďarsko
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajina
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusko
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
35  Josef Just & Helena Birgusova Česká republika
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Rusko
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Rumunsko
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
40  Patrik But & Barbara Crnjac Slovinsko
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Itálie
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Rumunsko
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulharsko
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Maďarsko
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Německo

1. kolo (top 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Německo
50  György Forgách & Róza Bíró Maďarsko
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Litva
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovinsko
53  Kasper Korup & Line Schmidt Dánsko
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajina
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Itálie
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Montenegro
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slovensko
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Rusko
59  Roman Mikin & Polina Perova Rusko
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ukrajina
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Slovinsko
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Slovinsko
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Litva
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Rakousko
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Německo
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Rakousko
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Bulharsko
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Rakousko
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Rakousko
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Itálie
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ukrajina
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Rakousko
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Rakousko
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Rakousko
75  David Palkovic & Jovana Joka Srbsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}