Results from Austrian Open Championships - IDSF Senior I Standard 20. listopadu 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships
Rakousko - Vienna 19. listopadu 2010

IDSF Senior I Standard 20. listopadu 2010

Finále

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
2  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Německo
3  Christian Bono & Elena Bono Itálie
4  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francie
5  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusko
6  Alberto Belometti & Barbara Pini Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Itálie
8  Petr Palat & Hana Palatova Česká republika
9  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
10  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Česká republika
11  Ivo Simacek & Leona Macasova Česká republika
11  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rusko

Čtvrtfinále

13  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Rakousko
14  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Německo
14  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Rakousko
16  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francie
16  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
18  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
18  Olli-pekka Vanhala & Tiina Tarvonen Finsko
20  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Itálie
21  Andreas Malik & Christine Malik Německo
21  Luigi Scalabrino & Samuela Giambrone Itálie
23  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
23  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo

2. kolo (top 49)

25  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
25  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Itálie
27  Harald Ebner & Marlies Aigner Rakousko
28  Hendrik Hahne & Sandra Hahne Rakousko
29  Thomas Täuber & Monika Stoll Rakousko
30  Massimo Lesti & Francesca Di Giacomantonio Itálie
30  Uwe Richter & Katja Richter Německo
32  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
33  Pascal Bey & Mercedes Bey Francie
34  Anton Marcek & Jana Marcekova Slovensko
35  Axel Mischewski & Susan Hortmann Německo
36  Jürgen Harrer & Elke Schacherl Rakousko
37  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Rakousko
37  Erich Rieder & Monika Rieder Rakousko
39  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
39  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusko
39  Roberto Pastorelli & Valeria Durazzi Itálie
42  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
42  Andreas Lagler & Mag. Barbara Wodak Rakousko
42  Michael Schütz & Petra Schütz Rakousko
45  Heinz Böhm & Manuela Böhm Rakousko
45  Emil Gajda & Dorota Gajda Polsko
47  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Německo
47  Pierre Legault & Lyne Villeneuve Kanada
47  Ulrich Scherb & Petra Walliser Rakousko

1. kolo (top 66)

50  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Rakousko
51  Erich Bönisch & Christiana Bönisch Rakousko
52  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Česká republika
53  Bernward Kett & Christine Kett Německo
54  Thomas Stix & Isabella Stix Rakousko
55  Thomas Bertl & Gerlinde Bertl Rakousko
55  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
57  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rusko
57  Samuel Tam & Angela Fia Yung-lee Kanada
59  Gerhard Sztasek & Karin Lepedat Rakousko
60  Ekkehart Class & Gudrun Engert Rakousko
60  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
62  Holger Grüneberg & Claudia Grüneberg Německo
63  Rono Alam & Ursula Cordin Rakousko
63  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Rakousko
65  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Rakousko
65  Valerii Klochkovych & Viktoriia Klochkovych Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}