Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Youth Latin 16. listopadu 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championshuips 2008
Rakousko - Vienna 14. listopadu 2008

Youth Latin 16. listopadu 2008

Finále

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Německo
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Lotyšsko
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusko
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulharsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Itálie
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusko
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Česká republika
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko

Čtvrtfinále

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Česká republika
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Litva
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusko
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulharsko
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Srbsko
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Polsko
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Maďarsko
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Srbsko
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Maďarsko
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Německo

2. kolo (top 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovinsko
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Německo
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Srbsko
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Lotyšsko
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Francie
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Španělsko
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Česká republika
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Itálie
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Dánsko
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukrajina
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Slovensko
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polsko
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Lotyšsko
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lotyšsko
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulharsko
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovinsko
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulharsko
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo

1. kolo (top 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Itálie
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukrajina
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulharsko
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bosna a Hercegovina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slovensko
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Itálie
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Itálie
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Rakousko
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukrajina
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Lotyšsko
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Německo
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukrajina
57  David Bonecker & Daniela Mayer Rakousko
58  Razvan Socol & Bianca Socol Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}