Results from Austrian Open 2008 - Junior II Standard 15. listopadu 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 2008
Rakousko - Vienna 14. listopadu 2008

Junior II Standard 15. listopadu 2008

Finále

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Rusko
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rusko
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rusko
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulharsko
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Německo
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Rusko
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Polsko
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusko
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Rusko

Čtvrtfinále

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Litva
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Lotyšsko
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Itálie
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Lotyšsko
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polsko
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lotyšsko
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Itálie
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulharsko
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Maďarsko
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusko
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko

2. kolo (top 36)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulharsko
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litva
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polsko
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukrajina
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Litva
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Lotyšsko
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litva
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Rusko
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Litva
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulharsko

1. kolo (top 67)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Lotyšsko
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Česká republika
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulharsko
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Rusko
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulharsko
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovensko
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Německo
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Německo
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulharsko
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Německo
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukrajina
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Rusko
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Croatia
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Lotyšsko
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Polsko
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulharsko
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunsko
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rusko
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Rakousko
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Srbsko
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Česká republika
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litva
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Česká republika
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukrajina
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}