Results from Austrian Open 2008 - Junior 6 Dance 14. listopadu 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 2008
Rakousko - Vienna 14. listopadu 2008

Junior 6 Dance 14. listopadu 2008

Finále

1  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulharsko
2  Maksim Orlov & Darya Grishko Rusko
3  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rusko
4  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Německo
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
7  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [26] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
9  [23] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulharsko
10  [21] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polsko
11  [18] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulharsko
12  [16] Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulharsko

Čtvrtfinále

13  [25] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulharsko
14  [24] Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rusko
14  [24] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litva
14  [24] Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rusko
17  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika
17  [20] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Itálie
19  [19] Oskars Karklins & Elina Muceniece Lotyšsko
19  [19] Valentin Pozdnyakov & Elena Tikhonova Rusko
21  [14] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lotyšsko
22  [13] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
23  [10] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
24  [9] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polsko

2. kolo (top 37)

25  [27] Egor Kondratenko & Anna Isakovich Rusko
25  [27] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Lotyšsko
27  [26] Vadim Lehmann & Milena Girivenko Německo
27  [26] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusko
27  [26] Nikita Roman & Elena Kononenko Rusko
30  [25] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulharsko
30  [25] Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajina
32  [24] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rusko
33  [23] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukrajina
34  [22] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Česká republika
35  [21] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulharsko
36  [20] Edvin Belousov & Ieva Jasaite Litva
36  [20] Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajina

1. kolo (top 58)

38  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
38  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajina
40  Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovensko
41  Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Litva
41  Richard Gruber & Irina Awick Německo
41  Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukrajina
44  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Německo
44  Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukrajina
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
47  Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Lotyšsko
48  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Litva
49  Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
50  Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
50  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánsko
52  Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunsko
53  Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Německo
54  Jacob Grin & Lisa Kononenko Německo
55  Roman Pynzenyk & Valentyna Shytiv Ukrajina
56  Arsen Yakovyan & Veronika Pidvalna Ukrajina
57  Ruslan Dynya & Olena Prokofyeva Ukrajina
57  Christoph Poschner & Janine Göschl Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}