Results from Austrian Open 2008 - IDSF International Open Latin 15. listopadu 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 2008
Rakousko - Vienna 14. listopadu 2008

IDSF International Open Latin 15. listopadu 2008

Finále

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusko
3  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
5  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
6  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [25] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
8  [24] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
9  [23] Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lotyšsko
10  [16] Dmitriy Pugachev & Ekaterina Vaganova Rusko
11  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
12  [13] Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusko

Čtvrtfinále

13  [28] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
14  [26] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
15  [23] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusko
16  [20] Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
17  [19] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
17  [19] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
19  [18] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
20  [15] Erich Klann & Katharina Simon Německo
21  [14] Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
22  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
22  [13] Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko
24  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
24  [11] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Maďarsko

3. kolo (top 49)

26  [26] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusko
27  [24] Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Německo
28  [23] Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polsko
28  [23] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
28  [23] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusko
31  [22] Pavel Ivanov & Anna Gudyno Rusko
32  [21] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Slovinsko
33  [20] Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
33  [20] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Srbsko
35  [19] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
36  [17] Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovinsko
37  [15] Andrea Cailotto & Milly Baggio Itálie
37  [15] Guillem Pascual & Marika Doshoris Francie
37  [15] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Německo
37  [15] Ilia Russo & Maria Albert Slovensko
37  [15] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Itálie
42  [12] Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
43  [11] Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko
43  [11] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
43  [11] Marc Ocana & Maria Larionova Španělsko
46  [10] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Rakousko
46  [10] Marco Mancini & Carlotta Frisardi Itálie
46  [10] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusko
49  [9] Dmitriy Belov & Elena Kolyagina Rusko

2. kolo (top 99)

50  [31] Tamás Gellai & Agnes Dudas Maďarsko
50  [31] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
50  [31] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
53  [30] Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusko
53  [30] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polsko
55  [29] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
56  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusko
56  [28] Daniel Ciml & Vanda Detinska Česká republika
58  [27] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
59  [26] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
60  [25] Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Itálie
61  [23] Jonathan Rodríguez Pérez & Nina Chinju Uszkureit Německo
62  [22] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Rakousko
63  [20] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
64  [19] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusko
65  [18] Andras Szeles & Boglarka Czina Maďarsko
66  [17] Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Německo
66  [17] Martin Proksch & Olena Khablenko Rakousko
68  [16] Marek Kypus & Klara Chovancikova Česká republika
69  [15] Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunsko
70  [14] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunsko
70  [14] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Srbsko
70  [14] Bryan Lidy & Malene Meihlen Francie
73  [13] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Itálie
74  [12] Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
75  [11] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulharsko
76  [9] Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
76  [9] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
78  [8] Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polsko
78  [8] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
78  [8] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
81  [7] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bulharsko
81  [7] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulharsko
81  [7] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonsko
81  [7] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
85  [6] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonsko
85  [6] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bulharsko
87  [5] Johann Deter & Victoria Aidel Německo
87  [5] Michal Imriska & Dana Boldisova Slovensko
87  [5] Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Srbsko
87  [5] Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Itálie
91  [4] Jason Cicard & Amandine Mauceri Francie
91  [4] Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Itálie
91  [4] Marian Sivak & Martina Manakova Slovensko
94  [3] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Německo
95  [2] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Španělsko
95  [2] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukrajina
97  [1] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Německo
97  [1] Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
99  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko

1. kolo (top 144)

100  [24] András Mészáros & Dorottya Oláh Maďarsko
101  [23] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajina
102  [22] Adrian Olmo & Paula Vazquez Španělsko
102  [22] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Lotyšsko
104  [20] Giuseppe De Bari & Enrica Campari Itálie
104  [20] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Německo
106  [17] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lotyšsko
107  [16] Dino Alic & Dina Imamovic Bosna a Hercegovina
107  [16] Péter Halász & Beáta Sebestyén Maďarsko
109  [14] Philip Hain & Andrea Hasner Rakousko
109  [14] Plamen Penchev & Galina Veleva Bulharsko
111  [13] Robert Klann & Anna Ilchenko Německo
111  [13] Peter Pflügler & Katharina Würrer Rakousko
113  [12] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Itálie
114  [11] Máté Szórád & Viktória Ivett Juhász Maďarsko
114  [11] Pavel Zahradnicek & Sarka Vaculikova Česká republika
116  [10] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunsko
116  [10] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukrajina
118  [9] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukrajina
118  [9] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
118  [9] Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukrajina
118  [9] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
122  [7] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
123  [6] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
123  [6] Péter Szánthó & Szilvia Juhász Maďarsko
123  [6] Christian Wagner & Isabella Purzner Rakousko
126  [5] Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Německo
127  [4] Patrick Pirker & Stefanie Schröttner Rakousko
128  [3] Milan Adamec & Hana Koprivova Česká republika
129  [2] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Rakousko
129  [2] Marek Polacek & Michaela Dostalova Česká republika
131  [1] Adam Domonkos & Kata Szakonyi Maďarsko
131  [1] Pavel John & Jitka Soustalova Česká republika
131  [1] Zbynek Novy & Veronika Minovska Česká republika
134  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Česká republika
134  Ivan Giuliano & Concetta D'urso Itálie
134  Thomas Hajek & Natascha Bousa Rakousko
134  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Rakousko
134  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Croatia
134  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Rakousko
134  Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukrajina
134  Marco Steffan & Andrea Goller Rakousko
134  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukrajina
134  William Wen & Vicky Lin Tchaj-wan
134  Matthias Zima & Alexandra Zima (aka Tischner) Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}