Results from Austrian Open 2008 - Amateur Rising Star Latin 14. listopadu 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 2008
Rakousko - Vienna 14. listopadu 2008

Amateur Rising Star Latin 14. listopadu 2008

Finále

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
2  Guillem Pascual & Marika Doshoris Francie
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
4  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Německo
5  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Německo
6  Marco Mancini & Carlotta Frisardi Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
7  [23] Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
9  [20] Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusko
9  [20] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusko
11  [18] Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovinsko
12  [10] Jakub Drmota & Lenka Navorkova Česká republika
13  [7] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Srbsko

Čtvrtfinále

14  [25] Andrea Cailotto & Milly Baggio Itálie
15  [23] Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Rakousko
16  [22] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusko
16  [22] Marc Ocana & Maria Larionova Španělsko
18  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
19  [18] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusko
19  [18] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
21  [16] Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonsko
21  [16] Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Litva
23  [14] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
24  [13] Jonathan Rodriguez Perez & Nina Chinju Uszkureit Německo
25  [9] Igor Colac & Roxane Milotti Francie

2. kolo (top 48)

26  [27] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
27  [26] Adam Katona & Alexandra Dáné Maďarsko
27  [26] Bryan Lidy & Malene Meihlen Francie
29  [25] Andrey Semakin & Luize Darzniece Lotyšsko
30  [23] Daniel Ciml & Vanda Detinska Česká republika
31  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dánsko
32  [21] Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunsko
33  [20] Marek Kypus & Klara Chovancikova Česká republika
33  [20] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusko
35  [19] Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Německo
36  [18] Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Německo
37  [17] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
38  [15] Jason Cicard & Amandine Mauceri Francie
38  [15] Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulharsko
38  [15] Edgars Orda & Valerija Tormozova Lotyšsko
38  [15] Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulharsko
42  [14] Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
43  [12] Adrian Olmo & Paula Vazquez Španělsko
43  [12] Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulharsko
43  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
46  [11] Arturs Prikulis & Anna Budreiko Lotyšsko
47  [10] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lotyšsko
48  Giovanni Virgitto & Sara Casini Itálie

1. kolo (top 85)

49  [30] Gianluca Gerardi & Silvia Testa Itálie
49  [30] Bojan Lazareski & Sonja Ilic Srbsko
51  [29] Dimitar Dimitrov & Iskra Andreeva Bulharsko
52  [28] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
53  [27] Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
54  [25] Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstán
54  [25] Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
56  [24] Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
56  [24] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulharsko
58  [23] Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunsko
59  [21] Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
59  [21] Nikolai Konstantinov & Tsvetelina Dincheva Bulharsko
59  [21] Plamen Penchev & Galina Veleva Bulharsko
62  [20] Johann Deter & Victoria Aidel Německo
63  [19] Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Španělsko
64  [18] Luca Prete & Verdiana Di Vanni Itálie
64  [18] Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukrajina
66  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Německo
66  [15] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
68  [14] Robert Beitsch & Jana Ryvkina Německo
68  [14] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunsko
68  [14] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukrajina
71  [13] Valeriy Radionov & Kateryna Shcherbatykh Ukrajina
72  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
73  [10] Volodymyr Akhlomov & Polina Rabinovich Ukrajina
73  [10] Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulharsko
75  [6] Marek Polacek & Michaela Dostalova Česká republika
76  [5] Attila Pongrácz & Rita László Maďarsko
76  [5] Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovinsko
78  [4] Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Rakousko
78  [4] Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajina
80  [3] Wolfgang Hemala & Michaela Lechner Rakousko
81  [1] Ivan Giuliano & Concetta D'urso Itálie
81  [1] Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Rakousko
83  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Rakousko
83  Roman Palmstingl & Bianca Schubernig Rakousko
83  Nazar Tsybran & Anna Sereda Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}