Results from Austrian Open Championships 2004 - Viennese Waltz Championships 20. listopadu 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2004
Rakousko - Vienna 19. listopadu 2004

Viennese Waltz Championships 20. listopadu 2004

Finále

1  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
2  Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
3  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
4  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
5  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusko
6  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Rusko
7  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
8  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

9  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusko
9  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusko
11  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
11  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
13  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Bělorusko

Čtvrtfinále

14  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovinsko
15  Gernot Hacker & Nora Bernhard Rakousko
15  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Rakousko
15  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rusko
15  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Česká republika
15  Philipp Niehsner & Victoria Rafeiner Rakousko
15  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Rakousko
21  Gualtiero Cantalupo & Katia Ivanova Dodeva Rakousko
21  Winfried Halbhuber & Verena Mattner Rakousko
23  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rusko
24  Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo

4. kolo (top 48)

25  Christopher Dvorak & Birgit Deutschmann Rakousko
25  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Česká republika
25  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slovensko
25  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
25  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
30  Richard Botik & Alice Pokorna Česká republika
30  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Rakousko
30  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Rusko
30  Libor Novak & Silvie Barnetova Česká republika
30  Steffen Ockenfels & Sonja Mrasek Rakousko
30  Stefan Richtsfeld & Catharina Dvorak Rakousko
30  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Rakousko
37  Petr Blahovsky & Renata Huckova Slovensko
37  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandsko
37  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulharsko
37  Diethard Govekar & Regina Baier Rakousko
37  Attila Harmatos & Hajnalka Huber Maďarsko
42  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Rakousko
43  Vladislav Jakovlev & Alexandra Schmidt Rakousko
43  Martin Kreuz & Sonja Beier Rakousko
43  Reinhard Krolokh & Sandra Stöckl Rakousko
43  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Slovensko
43  Alexander Rittberger & Eveline Minichmayr Rakousko
43  Andreas Trost & Susanne Trost Rakousko

3. kolo (top 89)

49  Michael Boltz & Veronika Boltz Rakousko
49  Peter Fluch & Renate Böhm Rakousko
49  Johannes Gajdosik & Tamiko Suzuki Rakousko
49  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Rakousko
53  Helmut Pfisterer & Isabella Pfisterer Rakousko
53  Thomas Sedminek & Michaela Koitz Rakousko
53  Eduard Thamm & Friederike Wanisch Rakousko
53  Peter Wondra & Ingrid Eder Rakousko
57  Alberto Annesi & Roberta Fabbro Itálie
57  Graziano Brusciatti & Sabina Sanchioni Itálie
57  Loris De Pellegrin & Donatella Nicoletti Itálie
57  Mantas Kirvelis & Kamile Naraite Litva
57  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Německo
57  Markus Rohrbacher & Elke Schacherl Rakousko
57  Markus Schmittner & Michaela Rabitz Rakousko
65  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Rakousko
65  Heinz Böhm & Manuela Böhm Rakousko
65  Johannes Ebmer & Gisela Ebmer Rakousko
65  Hendrik Hahne & Sandra Hahne Rakousko
65  Christian Hartig & Ulrike Stein Rakousko
65  Peter Killmeyer & Sylvia Vogler Rakousko
65  Thomas Marter & Brigitte Günther Rakousko
65  Andreas Peschta & Christine Palenik Rakousko
65  Neven Simeonov & Nevena Arnautska Bulharsko
74  Peter Denk & Aurelia Rybicki Rakousko
74  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Rakousko
74  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Rakousko
74  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Rakousko
74  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Rakousko
74  Erik Loos & Christine Loos Rakousko
74  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusko
74  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
74  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rusko
74  Robert Reh & Tomoko Reh (aka Morimoto) Rakousko
74  Harald Ressmann & Christine Ressmann Rakousko
74  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Německo
74  Erich Rieder & Monika Rieder Rakousko
74  Walter Röschel & Christine Röschel Rakousko
74  Miroslav Svoboda & Tereza Bezpalcova Česká republika
74  Erich Tremetzberger & Eva-maria Tremetzberger Rakousko
74  Wolfgang Wagner & Claudia Wagner Rakousko

2. kolo (top 113)

74  Jordi Obradors & Nuria Lopez-Daga Španělsko
90  Michael Begusch & Astrid Begusch Rakousko
90  Rudolf Hartmann & Verena Anker Švýcarsko
90  Thomas Kogler & Margit Kogler Rakousko
90  Johann Mund & Hildegard Drauschke Rakousko
90  Albert Salzinger & Natascha Huber Rakousko
90  Alfred Schenner & Herta Schenner Rakousko
90  Alexander Smetana & Teresa Olbrich (aka Henkel ) Rakousko
97  Bernd Allabauer & Monika Buchberger Rakousko
97  Alois Anger & Anna Reitschmidt Rakousko
97  Christian Höllerschmid & Annemarie Alzinger Rakousko
97  Friedrich Koch & Käthe Koch Rakousko
97  Rudolf Mayer & Ingrid Steinbrecher Mayer Rakousko
102  Gert Civegna & Christiane Civegna Rakousko
102  Ernst Handl & Marita Schöfmann Rakousko
102  Andreas Reimer & Emanuela Schwab Rakousko
102  Andreas Zehndorfer & Silvia Wessner Rakousko
106  Walter Schneider & Christa Schneider Německo
107  Stefan Begusch & Christina Begusch Rakousko
107  Nicholas Chan & Ana Teresa Keck Rakousko
107  Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Rakousko
107  Alois Mayr & Rosita Mayr Rakousko
107  Johann Seiser & Carina Litschauer Rakousko
107  Markus Ungerböck & Vera Provasnicsek Rakousko

1. kolo (top 154)

113  Roman Bruck & Jennifer Berger Rakousko
113  Johannes Fuchs & Katharina Kreuz Rakousko
113  Lubos Harvan & Martina Duchonova Česká republika
113  Heinz Mucila & Liane Mucila Rakousko
113  Heinz Georg Stückler & Akiko Stückler Rakousko
117  Herbert Novotny & Mathilde Novotny Rakousko
117  Aleksandar Paskarevic & Martha Jasiczek Rakousko
117  Wolfgang Schreiter & Angelika Scharf Rakousko
117  Peter Zinniel & Sarah Hansbauer Rakousko
121  Reinhard Leutgeb & Marit Woppel Rakousko
121  Hannes Schlager & Birgit Mader Rakousko
123  Georg Haag & Michaela Haag Rakousko
123  Robert Kinnl & Elisabeth Springler Rakousko
123  Albert Kirschenhofer & Renate Kirschenhofer Rakousko
123  Martin Krönes & Marisa Wagerl Rakousko
123  Daniel Thaller & Denise Rath Rakousko
123  Gerhard Zwieauer & Lore Ziegelwanger Rakousko
129  Stefan Beig & Shoko Iso Rakousko
129  Martin Eichinger & Michaela Schaffner Rakousko
129  Tamas Engel & Julia Köberl Rakousko
129  Daniel Hafner & Sonja Stummer Rakousko
129  Andreas Heindl & Dagmar Seidl Rakousko
129  Franz Raudner & Andrea Daradin Rakousko
129  Alam Rono & Margit Alam Rakousko
129  Christoph Thaller & Raphaela Kastner Rakousko
129  Konstantin Zelzer & Klara Brandtner Rakousko
138  Satoshi Abe & Yumiko Abe Rakousko
138  Manfred Aigner & Gertraud Aigner Rakousko
138  Kurt Berger & Constanze Berger Rakousko
138  Kristof Buchbauer & Luzia Buchbauer Rakousko
138  Thomas Filzmoser & Andrea Hensler Rakousko
138  Franz Graf & Renee Pruckner Rakousko
138  Markus Jeitler & Kathi Majer Gödri Rakousko
138  Artur Koch & Monika Hinterwaldner Rakousko
138  Roland Komarek & Nicole Komarek Rakousko
138  Andreas Pockberger & Edith Pockberger (aka Schwirkschlies) Rakousko
138  Michael Provasnicsek & Sandra Winkelbauer Rakousko
138  Alexander Pucher & Fusako Sekine Rakousko
138  Ronald Sedlaczek & Carinna König Rakousko
138  Hans Stark & Maria Stark Rakousko
138  Klaus Wendl & Ruth Wendl Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}