Results from Austrian Open Championships 2004 - Junior II Standard 21. listopadu 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2004
Rakousko - Vienna 19. listopadu 2004

Junior II Standard 21. listopadu 2004

Finále

1  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
2  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusko
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
4  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litva
5  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
6  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rusko
7  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
8  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

9  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Lotyšsko
10  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Litva
11  Alen Pavlec & Katja Orgl Slovinsko
11  Vladimir Rudko & Kristina Romanenko Rusko
13  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukrajina

Čtvrtfinále

14  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Litva
15  Dusan Dragovic & Marina Soldatovic Srbsko
15  David Odstrcil & Aneta Adamcova Česká republika
17  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
18  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Rumunsko
18  Alexander Parhomovski & Tasja Schulz Německo
20  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
21  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Bělorusko
21  Guillem Pascual & Cristina Suarez Španělsko
23  Klemen Prasnikar & Urska Vodicar Slovinsko
24  Marek Haris & Simona Cechova Česká republika

2. kolo (top 32)

25  Matej Filipancic & Tara Bohak Slovinsko
26  Zhivko Ivanov & Aleksandrina Stoikova Bulharsko
26  Marco Tocchini & Pamela Tocchini Itálie
28  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
29  Janis Briksis & Gabriela Grinberga Lotyšsko
30  Simon Suchal & Kristina Raczova Slovensko
31  Rene Rak & Aneta Janoviakova Slovensko
32  Georgiy Cholan & Iryna Pidchibiy Ukrajina

1. kolo (top 42)

33  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunsko
34  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Rakousko
35  Maksym Mazurenko & Yevgeniya Gnatyuk Ukrajina
36  Manuel Demic & Julia Hauzmayer Rakousko
37  Miha Stefl & Ursa Tomazic Slovinsko
38  Dominykas Gesevicius & Agnija Leonova Litva
38  Tomas Mikulicka & Alena Stareckova Česká republika
40  Arturs Olekss & Sanija Senhofa Lotyšsko
41  Edgars Ozerskis & Alina Staruk Lotyšsko
42  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulharsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}