Results from Austrian Open 1998 - IDSF International open Latin 21. listopadu 1998
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 1998
Rakousko - Vienna 21. listopadu 1998

IDSF International open Latin 21. listopadu 1998

Finále

1  Neilas Katinas & Anita Pocz Německo
2  Alexander Polyakov & Julia Perfilieva Rusko
3  Dmitri Ostashkin & Svetlana Ostashkina Rusko
4  Lars Kromann & Rikke Grundtvig Dánsko
5  Jerry Abrate & Samantha Togni Itálie
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Peter Majzelj & Patricija Rot Slovinsko
8  Andrea Placidi & Samanta Poletti Itálie
9  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Česká republika
10  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Itálie
11  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovinsko
12  Mark Seibert & Jolanta Berzinia Německo
13  Vitalijs Polikarpovs & Olga Barashihina Lotyšsko
14  Volodymyr Marchenko & Olena Pavlova Ukrajina
15  Gunnar Grabmair & Romana Mayr-zaininger Rakousko

Čtvrtfinále

16  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slovensko
17  Dirk Bastert & Alla Tkachenko Rusko
17  Jiri Kosydar & Martina Kocikova Česká republika
19  Roberto Albanese & Uta Deharde Německo
20  Felice Alviani & Lucia Kofler Itálie
20  Lucas Caparotto & Stefania Prete Itálie
20  Simone Zat & Tatiana Banko Itálie
23  Rostislav Liduch & Petra Chovancova Česká republika
24  Sebastian Lins & Jasmin Fuhrmann Německo

2. kolo (top 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Itálie
26  Aleksandrs Gulko & Olga Ivancova Lotyšsko
26  Mauro Rossi & Monica Crocetta Itálie
26  Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Rakousko
29  Dennis Ciomber & Swetlana Kirchkessler Německo
29  Stefan Erdmann & Gaby Breuer Německo
29  Marek Swetik & Dagmar Polakova Česká republika
32  Mitja Slevec & Iris Igic Slovinsko
33  Vladimir Velev & Michaela Otte Rakousko
34  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Lotyšsko
34  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Česká republika
34  Matev Ogorelec & Nina Medja Slovinsko
37  Dusan Bogunovic & Marija Jevtovic Srbsko
37  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Česká republika
37  Ales Kocjancic & Sasa Renko Slovinsko
40  Nikola Mandic & Darinka Divljak Rakousko
40  Sandor Virag & Katalin Merkovics Maďarsko
42  Andris Miezitis & Ilze Pigita Lotyšsko
42  Radim Sluzy & Lucie Skopalikova Česká republika
42  Heiko Straile & Meike Fimpel Německo
45  Ojars Bacis & Santa Lodina Lotyšsko
45  Regis Capparotto & Giulia Gorgoglione Itálie
45  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Polsko
45  Stefan Meissner & Maike Ebsen Německo

1. kolo (top 93)

49  Lubomir Nevrla & Lucie Krejci Česká republika
50  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Croatia
51  Eduard Pümpel & Babette Herzog Rakousko
52  Harijs Loze & Inga Vitenberga Lotyšsko
52  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Maďarsko
52  Bor Pantic & Maja Gersak Slovinsko
52  Miro Perat & Nejka Lovsin Rakousko
52  Alessandro Testa & Daniela Frangipane Itálie
57  Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
57  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Itálie
59  Bekim Neziri & Agnes Forrai Německo
60  Markus Nörpel & Karin Fischbacher Rakousko
60  Martin Petrik & Katerina Horakova Česká republika
60  Jan Vic & Vengula Stmadlova Rakousko
60  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovinsko
64  Micha Christof & Tanja Lochner Rakousko
64  Robert Kovarik & Martina Ludwig Německo
66  Pavel Badoucek & Simona Svrckova Česká republika
66  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovinsko
66  Emiliano Gallucci & Manuela Mancini Itálie
66  Bratislav Rankovic & Ana Tomic Srbsko
70  André Frintrop & Anita Mothes Německo
70  Günther Kazianka & Alexandra Hribernig Rakousko
70  Jozef Koubek & Jana Krtickova Česká republika
70  Timo Kulczak & Sabrina Böhm Německo
74  Matija Gikic & Tamara Despot Croatia
75  Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
76  Ronnie Boehler & Sylvie Roemer Německo
77  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovensko
77  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovinsko
77  Csaba Radvanyi & Barbara Pantya Rakousko
80  Radek Malenovsky & Petra Zradickova Česká republika
80  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugalsko
82  Jan Ondrias & Hana Starostkova Česká republika
82  Lumir Zoufaly & Barbora Davidkova Česká republika
84  Christian Lachmuth & Birgit Jung Rakousko
85  Milorad Milutinovic & Sanja Svorcan Srbsko
85  Simon Rimrod & Sieglinde Funderburk (aka Fahmüller) Rakousko
87  Michal Parma & Petra Vladovona Česká republika
88  Tomas Ozana & Lenka Krainova Rakousko
88  Paolo Santin & Chiara Nardotto Itálie
90  Miroslav Havlicek & Pavla Rotbauerova Česká republika
90  Martin Navratil & Michaela Volna Česká republika
92  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Česká republika
93  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}