Results from Austrian Open 1997 - IDSF International Open Latin 16. listopadu 1997
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open 1997
Rakousko - Vienna 15. listopadu 1997

IDSF International Open Latin 16. listopadu 1997

Finále

1  Michael Wentink & Beata Onefater Jihoafrická republika
2  Matthew Cutler & Nicole Cutler Anglie
3  Michael Torres & Sabine Kramski Německo
4  Torsten Wiedmann & Oksana Nikiforova Německo
5  Franco Formica & Alice Marlene Schlögel Německo
6  Matej Krajcer & Jasna Koselj Slovinsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jussi Väänanen & Katja Koukkula Finsko
8  Alexander Polyakov & Julia Perfilieva Rusko
9  Tomas Hosek & Brigitte Fürsterova Česká republika
10  Hannes Emrich & Mette Gammelgaard Dánsko
10  Patrick Trojer & Johanna Handl Rakousko
12  David Garofolo & Deborah Posti Itálie

Čtvrtfinále

13  Mario Wild & Joanna Leunis Belgie
14  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Finsko
15  Roberto Albanese & Uta Deharde Německo
16  Vlad Pavlov & Svetlana Polyanina Rusko
17  Sergiy Kravchouk & Maryna Roumianova Ukrajina
18  Alessandro Garofolo & Annalisa Di Filippo Itálie
19  Felice Di Guglielmo & Sandra Struwe Německo
19  Miha Perat & Manca Vuk Slovinsko
21  Zdenek Rezler & Lenka Jaglarzova Česká republika
22  Oliver Ferchau & Maike Ebsen Německo
23  Robert Kacprzak & Agnieszka Melnicka Polsko
24  Maurizio Vescovo & Loredana Vizziello Itálie

2. kolo (top 48)

25  Jan Tore Jacobsen & Bianca Leeb Norsko
25  Radim Lanik & Sarka Kucerova Česká republika
27  Roland Lechner & Anna Kutos Rakousko
27  Peter Majzelj & Patricija Rot Slovinsko
29  Agnis Ruja & Sandra Suharevska Lotyšsko
30  Alwin Griech & Nathalie Schmidt Německo
31  Roman Yarmakovitch & Svetlana Kholodkovskaia Rusko
32  Plamen Danailov & Frantsiska Yordanova Bulharsko
32  Atis Legzdins & Brigita Elksne Lotyšsko
34  Gunnar Grabmair & Romana Mayr-zaininger Rakousko
35  Michele Frausin & Lara Frausin Itálie
36  Jiri Kosydar & Martina Kocikova Česká republika
36  Gennadiy Oseshnyuk & Iryna Vikatto Ukrajina
38  Torsten Hörsch & Carola Keller Německo
39  Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Bělorusko
39  Ilario Parise & Debora Polliotto Itálie
39  Alexandre Sladkov & Inga Sladkova Rusko
42  Ales Kocjancic & Sasa Renko Slovinsko
42  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Itálie
44  Lucas Caparotto & Stefania Prete Itálie
44  Jaroslav Kocera & Martina Ralikova Česká republika
44  Jozef Koubek & Jana Krtickova Česká republika
44  Dmitri Stytsuk & Elena Solovieva Rusko
48  Regis Capparotto & Giulia Gorgoglione Itálie

1. kolo (top 84)

49  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Česká republika
49  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Maďarsko
49  Péter Nemeth & Beatrix Lajtai Maďarsko
49  Markus Nörpel & Karin Fischbacher Rakousko
49  Rene Ostarek & Bronislava Vrtalova Česká republika
49  Pascal Roeland & Sandra Roeland Belgie
55  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Rusko
56  Kaspars Berzups & Olga Barashihina Lotyšsko
57  Marco Niero & Mayda Fuga Itálie
57  Christian Polanc & Elke Maier Německo
57  Oleg Romanov & Elvira Romanova Rusko
60  Iliyan Donchev & Radostina Gerova Bulharsko
60  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
60  Eduard Pümpel & Babette Herzog Rakousko
63  Simon Huber & Irene Moser Německo
64  Lyubomir Asenov & Elitza Vandalova Bulharsko
64  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Itálie
64  Vladimir Velev & Doris Fischer Rakousko
67  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovensko
67  Clemens Lengenfelder & Judith Steinbatz Rakousko
67  Rene Machac & Renata Vykydalova Česká republika
67  Sandor Virag & Katalin Merkovics Maďarsko
71  Zeljko Bozic & Mateja Presker Slovinsko
71  Marcus Karpf & Verena Dobrounig Rakousko
71  Milorad Milutinovic & Sanja Svorcan Srbsko
71  Marian Zofcin & Vanessa Eichhorn Německo
75  Andras Faluvegi & Sylvia Cservenak Maďarsko
75  Harijs Loze & Inga Vitenberga Lotyšsko
77  Stefan Hildebrand & Julia Polai Rakousko
77  Arturs Kulba & Anna Znolena Lotyšsko
77  Matev Ogorelec & Sandra Kos Slovinsko
80  Marek Cervek & Michaela Kolarikova Česká republika
81  Petr Kolibac & Silvie Vickova Česká republika
81  Josef Synek & Lenka Vanikova Česká republika
83  Thomas Gioss & Alessandra Sorrentino Itálie
84  Gerhard Bliem & Tanja Drescher Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}