Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Standard 7. května 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Amber Couple 2011
Litva - Kaunas 7. května 2011

IDSF International Open Standard 7. května 2011

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
5  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
6  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonsko
8  Pasquale Nudo & Yulia Saikina Itálie
10  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
11  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polsko
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonsko
13  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonsko
15  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusko
15  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rusko
15  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rusko
18  Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonsko
19  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
20  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko
20  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
20  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
23  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
24  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko

2. kolo (top 36)

25  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litva
26  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Litva
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
28  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusko
29  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litva
30  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Bělorusko
31  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litva
32  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Bělorusko
33  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finsko
34  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lotyšsko
35  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
36  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusko

1. kolo (top 51)

37  Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polsko
38  Argo Oblikas & Laura Puusepp Estonsko
39  Jacek Stefanski & Joanna Korab Polsko
40  Artem Mironchik & Alesya Lisukova Bělorusko
41  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litva
42  Tautvydas Sinkevicius & Ieva Dautartaite Litva
43  Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusko
44  Rolands Malcans & Kristine Lopeta Lotyšsko
45  Zygimantas Tuskevicius & Kamile Sukeviciute Litva
46  Egidijus Vaitkus & Justina Valaityte Litva
47  Darius Zitinevicus & Viktorija Saulyte Litva
48  Aleksey Babets & Yuliya Akulova Bělorusko
48  Modestas Krecius & Meda Simaityte Litva
48  Arthur Niin & Mari-Liis Tali Estonsko
48  Egert Tomingas & Anelle Trepp Estonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}