Results from Amber Couple 2011 - IDSF International Open Latin 8. května 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Amber Couple 2011
Litva - Kaunas 7. května 2011

IDSF International Open Latin 8. května 2011

Finále

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusko
2  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
3  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Lotyšsko
4  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
5  Joonas Piippola & Laura Wimmer Finsko
6  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonsko
7  [26] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
9  [25] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonsko
10  [21] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Německo
11  [20] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
12  [19] Evgeniy Firstov & Darya Zhubareva Rusko

Čtvrtfinále

13  [28] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dánsko
13  [28] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Bělorusko
15  [27] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rusko
16  [26] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva
17  [25] Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
18  [21] Sergei Belyaev & Malene Meihlen Dánsko
18  [21] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
20  [18] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
21  [13] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
22  [12] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Litva
23  [7] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litva
24  [6] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litva

2. kolo (top 36)

25  [34] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusko
26  [32] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Ázerbajdžán
27  [31] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
28  [28] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
29  [27] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Polsko
30  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Litva
31  [25] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litva
32  [24] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rusko
32  [24] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
34  [17] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polsko
35  [14] Vytautas Vizbaras & Gintare Malinauskaite Litva
36  [8] Silvestras Koroliovas & Gabriele Rackauskaite Litva

1. kolo (top 58)

37  [21] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
38  [20] Maksim Zadanov & Valeria Inostrantseva Estonsko
39  [19] Andrius Backys & Laura Talmantaite Litva
40  [18] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusko
41  [15] Lukasz Gilewicz & Patrycja Komonska Polsko
41  [15] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonsko
43  [14] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
43  [14] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Litva
43  [14] Stanislav Savickij & Laura Karalkeviciute Litva
46  [13] Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Litva
47  [12] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Litva
48  [10] Dangis Salaviejus & Viktorija Naumick Litva
49  [6] Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Litva
50  [3] Nerijus Kimbirauskas & Agne Baldauskaite Litva
50  [3] Evgeniy Vorobiov & Anastasiya Sokolchik Bělorusko
52  [2] Tautvydas Baranauskas & Neringa Vysniauskaite Litva
52  [2] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litva
54  [1] Povilas Lasas & Egle Kaledaite Lotyšsko
55  Lukas Alisauskas & Emilija Martisiute Litva
55  Alexei Denisov & Yulia Stepanova Rusko
55  Marius Mince & Lina Jukneviciute Litva
55  Rafalas Narkevicius & Malisa Valinovic Litva
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}