Results from Amber Couple 2006 - IDSF International Open Standard 6. května 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Amber Couple 2006
Litva - Kaunas 6. května 2006

IDSF International Open Standard 6. května 2006

Finále

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
6  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litva
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
8  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
10  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lotyšsko
11  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
12  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Litva

Čtvrtfinále

13  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
14  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
14  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusko
16  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Litva
17  Kaspars Banders & Zane Tisina Lotyšsko
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
19  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
20  Alanas Gunko & Julija Pavliukevic Litva
21  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
22  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonsko
23  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polsko
24  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva

2. kolo (top 37)

25  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Lotyšsko
27  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Lotyšsko
28  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
29  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusko
29  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko
31  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
32  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
33  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonsko
34  Sergejs Kulepovs & Natalija Grigorjeva Lotyšsko
35  Aleksandr Kurash & Ekaterina Chistaya Bělorusko
36  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Lotyšsko
37  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litva

1. kolo (top 48)

38  Artur Lubin & Birgit Usin Estonsko
39  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litva
39  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Lotyšsko
39  Dmitry Sviridov & Natalia Korsak Bělorusko
42  Andrius Jarackas & Agne Satkauskaite Litva
43  Sharone Levit & Julia Vokhmina Kanada
44  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rusko
45  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Lotyšsko
46  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Litva
46  Sergey Timoshenko & Nadezhda Feoktistova Bělorusko
48  Aleksandr Kolesnikov & Jurgita Vaisnyte Litva
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}