Results from All England Latin Championships - Amateur Latin 27. dubna 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

All England Latin Championships
Anglie - Grays 27. dubna 2008

Amateur Latin 27. dubna 2008

Finále

1  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
2  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
3  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [13] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
7  [13] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
9  [11] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
10  [10] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
11  [8] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
12  [3] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rusko

Čtvrtfinále

13  [18] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rusko
14  [17] Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
15  [16] Neil Jones & Veronika Klyushina Anglie
16  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
17  [11] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
18  [10] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
18  [10] Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
20  [7] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
20  [7] Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lotyšsko
22  [6] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
24  [1] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglie

2. kolo (top 40)

25  [21] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandsko
26  [20] Morten Löwe & Zia James Dánsko
27  [18] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dánsko
28  [17] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Itálie
28  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
28  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
31  [16] Atanas Gendov & Iana Akimova Bulharsko
32  [13] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
33  [12] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
34  [11] Simone Franco & Laura Hair Anglie
34  [11] Nathan Meyers & Tamara Pieragostini Itálie
36  [10] Matic Rodica & Ksenia Zsikhotska Anglie
37  [9] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Itálie
37  [9] Giovanni Virgitto & Sara Casini Itálie
39  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
39  Marcello Nuzio & Giulia Nuzio Itálie

1. kolo (top 53)

41  [25] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
42  [22] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglie
42  [22] Anthony Noble & Leanne Noble Anglie
44  [19] Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
45  [11] Damien Hey & Hannah Davis Anglie
46  [7] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Anglie
46  [7] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglie
46  [7] Alexander Svanberg & Marielle Lazar Švédsko
49  [4] Vim Kumaratunga & Gait Viravaidya Anglie
50  [2] Tom Parkes & Kerry Dennehy Anglie
50  [2] Andras Zsak & Nicola Gray Anglie
52  [1] Vassily Tumaev & Lenka Zigova Anglie
52  [1] Matthew Wrigglesworth & Jade Struffolino Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}