Results from All England - Amateur Latin 30. dubna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

All England
Anglie - Grays 30. dubna 2006

Amateur Latin 30. dubna 2006

Finále

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
3  Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
4  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
6  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
8  [18] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
9  [15] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litva
10  [12] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Itálie
  Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Itálie

Čtvrtfinále

13  [16] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
13  [16] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglie
15  [15] Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
17  [9] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Německo
18  [7] Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
19  [6] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
19  [6] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
21  [2] Nathan Meyers & Karina Schembri Austrálie
22  [1] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
22  [1] Simone Franco & Sara Casini Itálie
  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Německo

2. kolo (top 46)

25  W Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Německo
26  [22] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Itálie
27  [20] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Austrálie
28  [19] Sergey Maksyuta & Charlotte Stella Dánsko
29  [18] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finsko
30  [12] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
30  [12] Aric Yegudkin & Maria Belash Austrálie
32  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Itálie
32  [10] Thanh Tran & Yvonne Hemlein Německo
34  [8] Albert Naydenov & Anna Snigur Rusko
35  [7] Eksteen Traut & Abbey Ross Austrálie
36  [6] Oliver Papp & Laura Wimmer Finsko
37  [5] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
38  [3] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
39  [2] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Maďarsko
39  [2] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste Jihoafrická republika
42  Damien Hey & Hannah Davis Anglie
42  Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonsko
42  David Meighan & Elizabeth Elves Skotsko
42  Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglie
42  Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
42  Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglie
42  Simon Richardson & Melanie Lowe Anglie

1. kolo (top 58)

49  [23] Florent Trarieux & Ksenia Zsikhotska Anglie
51  [22] Vyacheslav Klimkin & Joanne Barnett Anglie
52  [16] Dominique Paineau & Lydie Ydier Francie
53  [14] David Weston & Sharon Withers Anglie
54  [11] Antony Rau & Popi Spyridis Jihoafrická republika
55  [10] Marius Iepure & Daniela Beckmann Německo
56  [9] Vlad Konovalov & Maria Nikolich Anglie
57  [8] Darren Darton & Stephanie Weiss Anglie
58  [1] Adam Edwards & Caroline Mitten Anglie
59  Cody Stephens & Nicole Louise Nový Zéland
59  Péter Timer & Veronika Kvitova Maďarsko
  Andras Zsak & Lisa Luck Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}