Results from Alcobendas 2009 - IDSF International Open Latin 11. ledna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Alcobendas 2009
Španělsko - Madrid 10. ledna 2009

IDSF International Open Latin 11. ledna 2009

Finále

1  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
2  Stanislav Nikolaev & Alexandra Nelyubina Rusko
3  Ruben Rodriguez & Elena Zuzukina Španělsko
4  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lotyšsko
5  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
6  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
8  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
9  Valerio Monaco & Veronica Monaco Itálie
10  Jesus Blazquez & Sara Salvador Španělsko
10  Christophe Licata & Coralie Anfray Francie
12  Javier Rodriguez & Cristina Manas Španělsko
13  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
14  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Itálie

Čtvrtfinále

15  Guillem Pascual & Marika Doshoris Francie
15  Simon Völbel & Regina Murtasina Německo
17  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litva
17  Roger Romero & Tamara Sommer Španělsko
19  Giuseppe Caruso & Rosaria La Rosa Itálie
20  Felipe Garcia Lopez & Marion Lengl Německo
21  Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Itálie
22  Abraham Martinez Fernandez & Tamara Pieragostini Španělsko
23  Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
24  Marco Zingarelli & Ilaria Campana Itálie
25  Bruno Domizio & Daniela Di Benedetto Itálie

2. kolo (top 49)

26  Alberto Cortez Garcia & Fatima Cervantes Španělsko
27  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalsko
28  Giuseppe Cassibba & Federica Re Itálie
29  Alessio Langella & Maria Luisa Cesarino Itálie
30  Samuel Castells & Clara Paga Španělsko
31  Vincenzo Durevole & Veronica Tammaro Itálie
32  Emilio Ballaera & Graziana Restuccia Itálie
32  Eduardo Morante & Sheila Martinez Španělsko
32  Aleksandar Vachev & Tsveta Tsocheva Bulharsko
35  Juan Jose Perez & Marina Bordoy Španělsko
36  Anthony Teyssier & Lucille Berthon Francie
37  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Francie
37  Filipe Andre Santos & Catarina Tomas Portugalsko
39  Alberto Andrada & Ainoa Alonso Španělsko
40  Maurizio Serra & Giulia Pirrello Itálie
40  Dimitri Serre & Manon Felici Francie
42  Francesco Alterio & Claudia Alterio Itálie
43  Manuel Calamito & Melissa Manzo Itálie
43  Boyan Kirchev & July Lere-Pland Bulharsko
45  Diego Navarro Sanz & Isabel Bonilla Španělsko
46  Ricardo Arteaga Perez & Monica Villareal Španělsko
46  Borja Martinez Gutierrez & Estefania Martinez Španělsko
46  Josue Omar Martinez & Alicia Lillo Španělsko
49  Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalsko

1. kolo (top 66)

50  Pablo Tresgallo & Sandra Samboal Španělsko
51  Rafa Conejero & Beatriz Navarro Španělsko
52  Jaime Guaita & Reyes Becerra Španělsko
53  Alberto Soto & Laura Anton Španělsko
54  Fabio Trindade & Micaela Rato Portugalsko
55  Raphael Duranton & Sandra Gomez Francie
55  Pablo Otero Falcon & Gabriela Paredes Španělsko
57  Jorge Guerrero Horcajo & Sara Fernandez Jimenez Španělsko
58  Alejandro Urraca & Aksana Luneva Španělsko
59  Israel Diez & Cristina Munoz Vazquez Španělsko
59  Lorenzo Estangui & Laura Perez Španělsko
59  Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
59  Nuno Galante & Debora Ferreira Portugalsko
59  Angel Garcia Pumar & Nerea Sotelo Tiebo Španělsko
59  Luca Marchesi & Jennifer Lopez Mancebo Španělsko
59  Mario Lopez Moraleda & Sofia Sanchez Garrido Španělsko
59  Frederico Ribeiro & Ana Rita Letra Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}