Results from Alcobendas 2007 - Rising Star Open Standard 13. ledna 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Alcobendas 2007
Španělsko - Madrid 13. ledna 2007

Rising Star Open Standard 13. ledna 2007

Finále

1  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
2  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
3  Davide Mariani & Debora Mancinelli Itálie
4  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Itálie
5  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
6  Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Itálie
8  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
8  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Itálie
8  Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Itálie
11  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
12  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Itálie

Čtvrtfinále

13  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
13  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Španělsko
13  Gianluca Iafelice & Giulia Flauti Itálie
16  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polsko
17  Marco Gavasci Jr. & Giulia Cardinali Itálie
18  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Itálie
19  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
20  Matteo Vazzano & Alice Di Pede Itálie
21  Piero Battista & Cristina Lazzarino Itálie
22  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
23  Luigi Cremone & Gaia Brambilla Itálie
23  Marco Festa & Samantha Noschese Itálie

2. kolo (top 49)

25  Dario Rossello & Grazia Caruso Itálie
26  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Itálie
26  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
28  Jose Manuel Fernandez & Ingrid Barreiro Španělsko
29  Fabio Marcucci & Lisa Di Pede Itálie
29  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
31  Luca Calderaro & Aline Calderaro (aka Regnault) Francie
31  Andrea Soleo & Martina Natali Itálie
33  Mattia Vesprini & Veronica Falleroni Itálie
34  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Německo
35  Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
36  Matteo Basili & Debora Mobili Itálie
37  Emiliano Cavallini & Manuela Grasso Itálie
38  Felice Pagliuso & Eleonora Polito Itálie
38  Miguel Ruiz Rocamonte & Yulia Shama Španělsko
40  Cristian Alvarez Sieiro & Sonia Iglesias Španělsko
41  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Španělsko
42  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
43  Gabriele Destro & Patrizia Cremascoli Itálie
43  Miguel Zurita & Claudia Alvarez Sieiro Španělsko
45  Jordi Blanco & Laura Blanco Španělsko
46  Alessio Capecci & Tania De Angelis Itálie
47  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Španělsko
48  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francie
48  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonsko

1. kolo (top 57)

50  Sean Chetcuti & Daphne Coleiro Malta
50  Oscar Herrera & Maribel Gomez Španělsko
50  Daniel Sanchez & Cristina Munoz Vazquez Španělsko
53  Andrea Morelli & Federica Della Maestra Itálie
54  Manuel Taboas Martinez & Sara Bouzon Španělsko
55  Angel Garcia Pumar & Tatiana Martin Lafuente Španělsko
56  Luis Miguel Lafuente & Luisa Silva Castineiras Španělsko
57  Francisco Javier Vidal & Rita García Pineiro Španělsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}