Results from Alcobendas 2007 - IDSF European Standard 13. ledna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Alcobendas 2007
Španělsko - Madrid 13. ledna 2007

IDSF European Standard 13. ledna 2007

Finále

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
3  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
8  [11] Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
9  [7] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
10  [3] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko
10  [3] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
10  [3] Stanislaw Massold & Christine Deck Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
13  [20] Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
15  [13] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
16  [12] Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
17  [10] Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
18  [8] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
18  [8] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
18  [8] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
18  [8] Csaba László & Szilvia Szögi Maďarsko
22  [6] Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
23  [5] Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
24  [4] Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko

2. kolo (top 48)

25  [21] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
26  [19] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
27  [18] Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
28  [17] Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
29  [16] Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
29  [16] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
29  [16] Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lotyšsko
32  [15] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
32  [15] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
32  [15] Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandsko
35  [13] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
36  [11] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
37  [9] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
38  [8] Karol Brull & Viktoria Bolender Slovensko
39  [7] Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovensko
39  [7] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
39  [7] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
42  [6] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
43  [5] Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
44  [4] Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Israel
44  [4] Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
46  [3] Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
47  [2] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norsko
47  [2] Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norsko

1. kolo (top 59)

49  [24] Yaniv Kakun & Natalia Driker Israel
50  [15] Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulharsko
51  [13] Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
52  [9] Patrik Majcen & Emina Musanovic Croatia
53  [4] Renato Minnig & Sigrun Bögi Švýcarsko
54  [2] Robert Schubert & Tamara Despot Croatia
55  [1] Sean Chetcuti & Daphne Coleiro Malta
55  [1] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
55  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
58  Olivier Haller & Karine Jaton Švýcarsko
58  Vukasin Vukovic & Nikolina Prosan Bosna a Hercegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}