Results from Aarhus International Galla 1997 - IDSF International Open Standard 13. září 1997
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Aarhus International Galla 1997
Dánsko - Aarhus 13. září 1997

IDSF International Open Standard 13. září 1997

Finále

1  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Itálie
2  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litva
3  Allan Frank & Pamela Frank Německo
4  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonsko
5  Erkki Aas & Siret Siilak Estonsko
6  Bojan Fesel & Gordana Grandosek Slovinsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
8  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Česká republika
9  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finsko
10  Mikhail Avdeev & Irina Chuprakova Rusko
10  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Dánsko
12  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovensko

Čtvrtfinále

13  Sami Yli Piipari & Karita Lehto Finsko
14  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Dánsko
14  Marcus Weiss & Anja Schramm Německo
16  Martin Odstricil & Renata Odstricil Česká republika
16  Morten Sell & Pernille Oddershede Dánsko
16  Nicolai Tuure & Jaenette Damgaard Dánsko
19  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polsko
20  Frank Radich & Susanne Holde Dánsko
20  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finsko
22  Andreas Dale & Michelle Lindoe Norsko
22  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Rakousko
24  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Německo

1. kolo (top 48)

25  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Itálie
26  Brian Greve & Stina Dons Dánsko
27  Stefan Assow & Frida Bergström Švédsko
27  Johan Blanken & Chantal Hopman Holandsko
27  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polsko
27  Brian Aaboe Sörensen & Iben Marie Nicolaisen Dánsko
31  Jannick Kjersgaard & Nete Gregerson Dánsko
32  Bernhard Geissler & Tatjana Kraska Švýcarsko
33  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polsko
34  Xander Jager & Yvette Jager Holandsko
34  Pavel Yartsev & Marina Baslyk Bělorusko
36  Jan Henrik Opsahl & Gigi Fredie Pedersen Dánsko
37  Jasper Petersen & Stine Heerwagen Dánsko
38  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rusko
38  Christian Auer & Renate Kriegel Rakousko
38  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rusko
38  Rolf Lindberg & Helena Fransson Švédsko
38  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Dánsko
38  Tobias Wallin & Anna Olsson Norsko
44  Agnis Ruja & Sandra Suharevska Lotyšsko
45  Patrick Trojer & Johanna Handl Rakousko
47  Ingo Hohn & Diana Meldgaard Dánsko
48  Martin Bayer & Jennifer Dulau Německo
48  Geir Gundersen & Ingunn Soerlie Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}