Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Amateur A2 Latin 20. března 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

4 Stage of Italy Championship Class A
Itálie - Fabriano 20. března 2010

Amateur A2 Latin 20. března 2010

Finále

1  Vito Tedesco & Anna Lorusso Itálie
2  Lorenzo Valerio La Pietra & Roberta Angarano Itálie
3  Simone Iannuzzi & Francesca Polce Itálie
4  Alessio Bitetto & Lorita Antonicelli Itálie
5  Michele Minafra & Martantonia La Forgia Itálie
6  Fabio Morrocu & Silvia Suella Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Domenico Riemma & Marika Corsale Itálie
8  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Itálie
9  William Picciau & Laura Marra Itálie
10  Simone Savina & Chiara Brusaschetto Itálie
11  Maurizio Buccirossi & Marianna Caso Itálie
12  Marco Schiaffino & Vanessa Hervantin Itálie

Čtvrtfinále

13  Giuseppe Trovato & Simona Ascolese Itálie
14  Antonino Runza & Miriam Catalano Itálie
15  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Itálie
15  Paolo Sanitate & Micaela Di Biagio Itálie
17  Giancarlo Catenacci & Alessia Di Lorenzo Itálie
18  Davide Cavallaro & Elsa Monteleone Itálie
19  Davide Civello & Elisa Cali Itálie
19  Antony Coppola & Maria Patti Itálie
19  Simone Spadoni & Jessica Sforza Itálie
22  Alessio Berti & Gaia Lazzarini Itálie
23  Cristian Fidanzi & Martina Rebecchini Itálie
24  Celestino Di Cicco & Claudia Di Nicola Itálie

2. kolo (top 48)

25  Daniele Maurizi & Lorenza Pesce Itálie
25  Paolo Racioppa & Marilena Guerra Itálie
27  Gaetano Cali & Denise Marchese Itálie
27  Nicolo Lazzarini & Sara Paradisi Itálie
29  Davide Franconeri & Magda Gavarini Itálie
29  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Itálie
29  Luca Russo & Simona Trivisonno Itálie
32  Simone Facchini & Gioia Abballe Itálie
32  Giovanni La Montagna & Zeraida Amante Itálie
34  Valentino Esposito & Laura Zaccagnino Itálie
34  Salvatore Palumbo & Serena Costantino Itálie
36  Marco Barone & Elisa Perria Itálie
36  Cristian Magnani & Ersilia Orsini Itálie
36  Eros Picchiotti & Giada Antonelli Itálie
39  Claudio Ignoto & Elena Di Giuseppe Itálie
39  Nicola Vajente & Valentina Baggio Itálie
41  Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Itálie
42  Fabio Matta & Federica Colombana Itálie
43  Antonio Fabio Leone & Miriam De Gennaro Itálie
44  Andrea Falamesca & Sonia Luciarini Itálie
45  Tommaso Clementi & Laura Concetti Itálie
45  Mirko Tedeschi & Maira Todini Itálie
47  Daniele De Castro & Flavia Caprara Itálie
48  Federico Proietti & Andrea Pinto Itálie

1. kolo (top 72)

49  Pierre Passarella & Eleonora Rimondi Itálie
50  Gianalberto Pasqui & Elisa Facchini Itálie
51  Matteo Di Gioia & Giorgia Leuti Itálie
51  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Itálie
53  Alessandro Blandino & Caterina Savona Itálie
53  Manuel Stuper & Lisa Dalla Pozza Itálie
53  Giuseppe Vertinelli & Mara Lorenzon Itálie
56  Davide Zurio & Christina Lionello Itálie
57  Luca Lissandrin & Sara Bigoni Itálie
58  Enrico Albanesi & Valentina Giorgetti Itálie
58  Gabriele Fasolo & Lucia De Michele Itálie
60  Marco Aresti & Sonia Coiana Itálie
61  Alex Bolella & Tiziana Civelli Itálie
61  Gabriele Bona & Danila Bona Itálie
61  Luigi Donadeo & Vanessa Urso Itálie
64  Mauro Zonta & Sara Sabbadin Itálie
65  Simone Comparini & Isabella Milli Itálie
65  Antonio Iorio & Tilde Ruggero Itálie
67  Emanuel Capogna & Sonia Volante Itálie
68  Giuseppe Sciliberto & Carlotta Solinas Itálie
68  Antonio Valerio & Claudia Serafini Itálie
70  Giovanni Gaglio & Letizia Meli Itálie
71  Francesco Fiorucci & Federica Petrucci Itálie
72  Francesco Martinelli & Giulia Pecci Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}