Results from 48. Goldstadtpokal - IDSF International Open Latin 31. ledna 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

48. Goldstadtpokal
Německo - Pforzheim 31. ledna 2009

IDSF International Open Latin 31. ledna 2009

Finále

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
2  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rusko
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusko
4  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
5  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Rusko
7  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
9  Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
11  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
12  Marius Balan & Sarah Sophie Ritz Německo

Čtvrtfinále

13  Roger Romero & Tamara Sommer Španělsko
14  Denis Weinberg & Helena Kaschurow Německo
15  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
16  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
17  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
18  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
18  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Rumunsko
20  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Německo
20  Valera Musuc & Nina Trautz Německo
22  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
22  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Německo
24  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Německo

2. kolo (top 50)

25  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
25  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglie
27  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
27  Piotr Szelest & Dorota Ciok Polsko
29  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Německo
30  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Německo
31  Gerard Perez & Arismel Naya Španělsko
32  Johann Deter & Victoria Aidel Německo
32  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
32  Jan Knoll & Nina Mishchenko Německo
32  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Německo
36  Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Německo
36  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Polsko
38  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
39  Dimitriy Barov & Tasmin Spamer Německo
40  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunsko
41  David Jutge & Celine Leorat Francie
42  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Německo
43  Alexander Horn & Anna Pachla Německo
43  Fabian Taeschner & Karina Rudi Německo
45  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
45  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
45  Silvio Ilardo & Carmen Ludwig Německo
45  Rik Jansen & Ilse Vogt Holandsko
45  Ernst Rych & Franziska Becker Německo
45  Michal Vajcik & Jannic Schneider Švýcarsko

1. kolo (top 61)

51  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
52  William Gauthier & Vanessa Leorat Francie
53  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Řecko
54  Gabriel Floarea & Hannah Kleinhans Německo
55  Michael Mudrik & Ina Sieling Německo
56  Domenico Franzo & Jessica Eisenkrein Německo
57  Andreas Bachler & Vlada Arbatakikh Německo
58  Andre Reinhardt & Selma Berberich Německo
59  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Německo
60  Walter Hirning & Meike Schmid Německo
61  Oliver Rosin & Sandra Lazzarini Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}