Results from 38th Blue Band of the River Spree - Adult D Standard 3. dubna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

38th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 2. dubna 2010

Adult D Standard 3. dubna 2010

Finále

1  Adrian Indefrey & Veronika Nahmmacher Německo
2  Tim Weinholz & Kateryna Ivanchuk Německo
3  Florian Schröder & Tanja Ebenbeck Německo
4  Viktor Damböck & Stephanie Schimmer Německo
5  Stefan Hentschel & Nicole Gridchuk Německo
6  Marco Scherer & Liliya Kudayeva Německo
7  Raphael Schulze & Frauke Grimm Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [13] Daniel Wohlmuth & Valentina Projer Německo
9  [11] Christopher Kollar & Ines Schneider Německo
10  [8] Joachim Breitfeld & Nicole Canje Německo
10  [8] André Weiss & Susanne Gebben Německo
12  [7] Tim Schneider & Sahra Lisa Geckeler Německo
13  [6] Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Německo
14  [5] Arthur Zurkan & Joanna Trepel Německo
15  [2] Marcel Friedrich & Judith Winkler Německo

Čtvrtfinále

16  [11] Alexander Huber & Antje Sonntag Německo
16  [11] David Schikorra & Anna Falkus Německo
18  [10] Matthias Kleffmann & Lisa Gressmann Německo
18  [10] Johannes Russ & Solveig Günther Německo
20  [9] Tobias Mayer & Sarah Wieser Německo
20  [9] Marius Schulz & Eva Sierach Německo
22  [8] Rene Nachtwey & Nina Bilzinger Německo
22  [8] Jonathan Wälde & Larissa Töpfner Německo
24  [6] Konstantin Emich & Helena Emich Německo
24  [6] Niko Möls & Birthe Berghöfer Německo
26  [2] Christoph Oeste & Anna-carolin Hellmuth Německo
27  [1] Erik Natusch & Andrea Quass Německo

2. kolo (top 51)

28  [12] Frank Abitz & Melanie Ferreira Německo
28  [12] Patrick Vrielmann & Ina Wargers Německo
30  [11] Bastian Kalusche & Lisa Bleckwedel-Röhrs Německo
30  [11] Christian Koop & Caroline Kiene Německo
30  [11] Florian Küppers & Rebecca Schmitz Německo
33  [10] Aleksander Barynskyy & Viola Windisch Německo
33  [10] Andrej Dycevskij & Frauke Eimer Německo
33  [10] Marcus Krick & Christina Döhrn Německo
36  [9] Marcus Arlt & Ilka Leuschner Německo
36  [9] Malte Federwitz & Evgenia Skarevski Německo
36  [9] Andreas Große & Natalie Binnewies Německo
36  [9] Alexander Oliver & Jennifer Oliver Německo
40  [8] Florian Behncke & Janina Paschke Německo
40  [8] Michael Breuer & Lilly Fischer Německo
40  [8] Markus Kirchner & Anja Zemke Německo
40  [8] Dirk Preußner & Leonie Peters Německo
40  [8] Christoph Reckziegel & Lara Reckziegel Německo
45  [7] Sven Barkowsky & Carolin Schöner Německo
45  [7] Tomy Krischker & Julia Schulz Německo
47  [6] Sebastian Foppe & Valerie Döhring Německo
48  [5] Gunnar Petersohn & Tanja Hemken Německo
48  [5] Martin Schütze & Wiebke Fründt Německo
48  [5] Daniel Wolff & Verena Paardekooper Německo
51  [4] André Stibbe & Susanne Noack Německo

1. kolo (top 89)

52  [12] Danny Behnecke & Katharina Beier Německo
52  [12] Georg Cerwenka & Jana Hänsel Německo
52  [12] Daniel Kubus & Anna Poulsen Německo
52  [12] Silas Ullrich & Katarina Klunk Německo
52  [12] Jörn Wienhold & Vanessa Schmidt Německo
57  [11] Christian Bauer & Lisa Schneider Německo
57  [11] René Blumenau & Lisa Ehlers Německo
57  [11] Martin Gumprich & Christina Kasten Německo
57  [11] Gunther Maack & Melanie Paula Německo
57  [11] Stefan Schuh & Lisa Katharina Blaß Německo
57  [11] Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Německo
57  [11] Sebastian Woschek & Christina Hoffmann Německo
64  [10] Sebastian Budke & Yvonne Clemens Německo
64  [10] Johannes Müller & Daniela Arnold Německo
66  [9] Lauri Abraham & Wiebke Schmidt Německo
66  [9] Christian Bohmann & Rica Nagel Německo
66  [9] Kilian Kleeberger & Sophia Ehrlinger Německo
66  [9] Hans-Jörg Strötker & Yvonne Sluiter Německo
70  [8] Felix Neumann & Nora Krebs Německo
70  [8] Cyrill Pischnick & Marlene Batzke Německo
72  [7] Georg Langer & Noreen Hinrichs Německo
72  [7] Steffen Schubert & Julia Buße Německo
72  [7] Tobias Starke & Cathleen Müller Německo
75  [6] Matthias Kretz & Josephine Huber Německo
75  [6] Florian Ranne & Sarah Wilke Německo
75  [6] Maxim Wundschock & Sabine Berndt Německo
78  [5] Sönke Severin Baumann & Stefanie Neuf Německo
78  [5] Maximilian Cebulla & Elisabeth Lindhammer Německo
78  [5] Thomas Kramer & Julia Reers Německo
78  [5] Roman Leokumovich & Tamara Plögner Německo
78  [5] Armin Schnaitter & Kerstin Ziegler Německo
83  [4] Christian Rohmann & Eleni Sachs Německo
83  [4] Michael Schindler & Vanessa Schmidt Německo
83  [4] Stefan Straube & Bettina Karnowsky Německo
86  [3] Simon Brömel & Grietje Buresch Německo
86  [3] Christoph Nagel & Linda Saueressig Německo
88  [2] Tobias Trommer & Franziska Kreutzer Německo
89  Martin Nowack & Julia Keller Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}