Results from 36th Blue Band of the River Spree - Senior I C Standard 21. března 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

36th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 21. března 2008

Senior I C Standard 21. března 2008

Finále

1  Jürgen Vosskamp & Beate Vosskamp Německo
2  Roman Fischer & Anita von Hertel Německo
3  Jens Wolfram & Silke Wolfram Německo
4  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

5  Martin Görisch & Anette Bauer Německo
5  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Německo
5  Gunnar Harms & Kirsten Berndt Německo
5  Manfred Houben & Martina Houben Německo
5  Bert Jacobs & Susanne Jacobs Německo
5  Ralf Lederer & Petra Lederer Německo
5  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Rakousko

Čtvrtfinále

12  Karl Appel & Anja Wilhelm Německo
12  Rainer Niltop & Pia Niltop Německo
14  Karl-Heinz Berg & Anke Hillger Německo
14  Gerhard Kollmann & Susanne Kollmann Rakousko
14  Jan Steinmetzer & Doreen Steinmetzer Německo
17  Eckhard Junge & Petra Von Thaden Německo
18  Frank Dempewolf & Daniela Dempewolf Německo
18  Mario Klein & Catharina Klein Německo
20  Bernd Stephan & Ina Stephan Německo
21  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Německo

2. kolo (top 36)

22  Jens Bode & Stefanie Bode-glatz Německo
22  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
22  Jörg Von Bussche & Maren Langfeldt Německo
25  Matthias Holtschlag & Lucia Holtschlag Německo
25  Mario Steinmeyer & Eliane Schröder Německo
27  Günter Mehringer & Caterina Vogel Německo
27  Serge Millrose & Ilona Beer Německo
27  Mike Peters & Kerstin Peters Německo
30  Martin Brinker & Martina Brinker Německo
31  Lutz Hoscheck & Jana Hoscheck Německo
32  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Rakousko
32  Evgeniy Mochkin & Leni Mochkina Německo
34  Lupo-Detlef Wolff & Rebecca Wolff Německo
35  Sven Barwanitz & Michaela Barwanitz Německo
35  Egon Pircher & Lydia Pircher Rakousko

1. kolo (top 69)

37  Roland Adam & Beate Fischer Německo
37  Hans Ulrich Bucek & Daniela Gdaniec Krakau Německo
37  Dirk Höpfner & Brit Kirsten Höpfner Německo
37  Joachim Moser & Hildegard Goger Rakousko
37  Uwe Pessel & Elke Pessel (aka Steiner) Německo
37  Thomas Schluter & Petra Dalldorf Německo
37  Jürgen Schmidt & Kirsten Schmidt Německo
37  Horst Sobotta & Birgit Sobotta Německo
45  Heinz Brack & Anke Wernicke Německo
46  Frank Braun & Jutta Spiess Německo
46  Thomas Diekmann & Andrea Diekmann Německo
46  Peter Holzner & Ulrike Holzner Německo
46  Reiner Ölschläger & Beate Ölschläger Německo
46  Gunter Reichel & Ina Reichel Německo
46  Udo Schulte & Angelika Schulte Německo
52  Thorsten Reinhardt & Corinna Kock Německo
53  Wolfgang Kallasch & Martina Kallasch Německo
53  Ulrich Linnemann & Andrea Linnemann Německo
53  Michael Stöckl & Andrea Stöckl Německo
53  Wolfgang Zander & Martina Zander Německo
57  Heiko Gorski & Maren Gorski Německo
58  Michael Rodemann & Nicola Rosenkranz Německo
59  Wolfgang Bannies & Martina Bannies Německo
59  Rudolf Schütte & Jungfang Lü Německo
59  Axel Schypulla & Angela Klinge Německo
59  Klaus Weselmann & Maria Weselmann Německo
63  Frank Große & Eveline Große Německo
63  Karl-Heinz Lachmund & Petra Lachmund Německo
63  Peter Stoltefuss & Petra Stoltefuss Německo
66  Franz Dörnemann & Ute Dörnemann Německo
66  Karl Matthias Vetter & Cornelia Mästle Německo
68  Harald Fried & Caroline Fried Německo
68  Frank Niklas & Kerstin Niklas (aka Funk) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}