Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Open Standard 23. března 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

36th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 21. března 2008

IDSF Senior I Open Standard 23. března 2008

Finále

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Německo
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
3  Jens Neumann & Anke Gillner Německo
4  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
5  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
6  Marco Wittkowski & Petra Fischer Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
8  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
9  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Německo
10  Rene Seyboth & Heike Seyboth Německo
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
12  Michael Gross & Angelika Gross Německo

Čtvrtfinále

13  Klaus Padberg & Dunja Jansen Německo
14  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Německo
14  Jens Ladiges & Anja Wittkowski Německo
16  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Německo
16  Juha Pihlman & Tiina Toivonen Finsko
18  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Německo
19  Nils Goral & Anja Goral Německo
20  Robert Panther & Birgit Panther Německo
21  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
22  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
22  Holger Eissing & Birgit Tomesch Německo
22  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
25  Detlef Krebs & Andrea Peters Německo

3. kolo (top 51)

26  Thorsten Berthold & Sabine Reuter (aka Schiffmann) Německo
26  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Německo
28  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
29  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
30  Thomas Meintrup & Beate Meintrup Německo
31  Diethard Govekar & Kerstin Kunzmann Rakousko
31  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
33  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
33  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Německo
36  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
36  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Německo
38  Bernd Steines & Annette Bauer Německo
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
38  Thomas Will & Sandra Will (aka Schulze) Německo
41  Roland Mayr & Annette Hühn Německo
42  Massimiliano Ciardi & Patrizia Discalzi Itálie
42  Andreas Kindt & Anne Hinz Německo
44  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
44  Hannu Kursu & Suvi Lukkari Finsko
46  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
46  Kai Schönherr & Silke Ludwig Německo
48  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
48  Volker Conrad & Cornelia Conrad Německo
48  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
48  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Německo

2. kolo (top 80)

52  Axel Bauer & Silke Sowade Německo
53  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Finsko
53  Josep Maria Poza & Celia Sansano Španělsko
55  Klaus Meng & Gabriele Kunau Německo
55  Marius Torka & Barbara Torka Německo
57  Mario Müller & Michaela Frahm Německo
58  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Německo
58  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Německo
58  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusko
58  Marco Masini & Sabine Masini Německo
62  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
62  Ralf Rösch & Nursen Rösch Německo
64  Juri Henning & Iris Pernat Německo
64  Ulf Nagel & Doris Nagel Německo
64  Holger Wenzel & Monika Schmitt Německo
67  Markus Eggert & Angela Josteit Německo
67  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Německo
67  Dirk Rapröger & Claudia Thies Německo
70  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
70  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusko
70  Bernward Kett & Christine Kett Německo
70  Thomas Resch & Susanne Schade Německo
74  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Německo
74  Volker Stoermer & Sandra Stoermer Německo
76  Michael Borchardt & Anita Borchardt Německo
77  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Německo
77  Bernhard Hoff & Angela Hoff Německo
79  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Německo
79  Ramen Sen & Fides Matzdorf Anglie

1. kolo (top 99)

81  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
82  Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Německo
82  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
84  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Lotyšsko
84  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Německo
84  Reinhard Wasmund & Yvonne Henze-hentzschel Německo
87  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo
88  Steffan Vogel & Ute Retzlaff Německo
89  Mario Weidner & Susanne Weidner Německo
89  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Německo
91  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Německo
92  Michel Müller & Elke Rüffler Německo
93  Helmut Harrer & Alexandra Braun Německo
94  Sven Karsten & Claudia Karsten Německo
94  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
96  Reelf Gerdes & Mirja Locnikar Německo
96  Ulrich Scherb & Petra Walliser Rakousko
98  Marko Holopainen & Ritva Holopainen Finsko
98  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}