Results from 36th Blue Band of the River Spree - IDSF Senior I Latin 22. března 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

36th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 21. března 2008

IDSF Senior I Latin 22. března 2008

Finále

1  Michael Sawang & Claudia Sawang Německo
2  Georg Bröker & Susanne Schantora Německo
3  Petri Jarvinen & Ulla Jarvinen Finsko
4  Bernd Lachenmaier & Sibille Vinzens Německo
5  Markus Volker & Wilhelma Wolff Německo
6  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Markus Grebe & Stephanie Grebe (aka Schikora) Německo
8  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Německo
9  Andreas Krause & Karin Saleina Německo
10  Lutz Niebank & Michaela Niebank Německo
11  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
11  Frederic Saxe & Valerie Weijts Belgie

Čtvrtfinále

13  Jörg Heberer & Alexandra Heberer Německo
14  Eugen Gal & Eva Hamann Německo
14  Mike Heirich & Maren Mölleken Německo
14  Luc Vlieghe & Severine Bekaert Belgie
17  Oliver Beetz & Tina Zettelmeier Německo
18  Patrick Fargier & Brigitte Fargier Francie
19  Harald Dormann & Anja Dormann Německo
19  Martin Saebi & Anita Gruschka Německo
21  Agostino Coro & Maria Maiorano Belgie
22  Georg Fleischer & Annabel Mak Německo
22  Harald Gritzner & Eva Gritzner Německo
24  Harald Haibl & Barbara Reeh Německo

2. kolo (top 36)

25  Uwe Möller & Elke Stoltze Německo
26  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
27  Oliver Defren & Gaby Defren Německo
27  Arkadiusz Zajac & Karina Zajac Polsko
29  Robert Zbrzezny & Jolanta Zbrzezna Polsko
30  Holger Bernien & Sylvia Bernien Německo
31  Peter Reinhardt & Heike Reinhardt (aka Corodonoff) Německo
31  Frank Siegert & Cornelia Schicke Německo
31  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Německo
34  Helmut Harrer & Alexandra Braun Německo
34  Ramen Sen & Fides Matzdorf Anglie
36  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Německo

1. kolo (top 45)

37  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
38  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Německo
38  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusko
40  Peter Duschek & Gudrun Duschek Německo
40  Egon Pircher & Lydia Pircher Rakousko
42  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Lotyšsko
43  Frank Kleine & Kerstin Kleine Německo
44  Karl Kopf & Margit Alam Rakousko
45  Alain Rastelli & Michelle Rastelli Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}