Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur C Standard 21. března 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

36th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 21. března 2008

Amateur C Standard 21. března 2008

Finále

1  Rainer Pokoj & Ricarda Kissler Německo
2  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Německo
3  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
4  Alexander Höller & Elisabeth Margreiter Rakousko
5  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Německo
6  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Reinhard Müller & Annett Neumann Německo
7  Sebastian Rost & Anja Lohr Německo
7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
10  Fabian Völz & Christina Ulherr Německo
11  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Německo
11  Michael Sommerer & Miriam Lindner Německo
13  Maximilian Arlt & Sarah Gentzsch Německo
13  Stefan Gailer & Julia Mildenberger Německo

Čtvrtfinále

15  Maximilian Paul & Sonja Richter Německo
15  Christoph Stelzer & Linn Frohse Německo
17  Daniel Mertens & Indra Wetzel Německo
18  Maurizio Bonura & Anna Bonura Německo
18  Sebastian Huth & Alexandra Oly Německo
18  Karsten Voigt & Nicole Biebig Německo
18  Philipp Wortmann & Julia Okatz Německo
22  Peter Schemel & Anja Werner Německo
23  Kushtrim Demolli & Sabrina Haase Německo
23  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Německo
25  Marco Baumann & Julia Roth Německo
26  Chris Krauser & Anne Albe Německo
27  Martin Hotzel & Linda Bleul Německo
27  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Německo

2. kolo (top 52)

29  Klas Hatje & Gesa Ringe Německo
29  Tristan Helwig & Lilli Koch Německo
29  Waldemar Kleinschmidt & Marina Kleinschmidt Německo
29  Andreas Lemm & Janina Reinhardt Německo
33  Andreas Eppleé & Sandra Müller Harboe Německo
33  Markus Kränzel & Desiree Schöndeling Německo
33  Jan Max Reinhardt & Hauke Fenner Německo
33  Christian Roessler & Katharina Dombrowski Německo
37  Martin Just & Pia Kruger Německo
37  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Německo
39  Holger Boelitz & Anja Queißner Německo
39  Jens Hemmerling & Tanja Maske Německo
39  Jochen Luther & Janine Mühlmann Německo
42  Johannes Benedix & Jennifer Reers Německo
42  Christoph Dorber & Cathleen Haake Německo
44  Christoph Wendel & Sarah Engelbrecht Německo
45  Harald Gneiting & Elke Gneiting Německo
45  Robert Kromberg & Romy Becker Německo
45  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Německo
45  Tobias Neugebauer & Erika Neugebauer (aka Aretz) Německo
49  Mathias Buhrow & Manuela Rudolph Německo
50  Sebastian Gemmecke & Hanne Lucas Německo
50  Sebastian Wagner & Janina Everding Německo
52  Tim Ramke & Ramona Reich Německo

1. kolo (top 99)

53  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Německo
53  Alexander Stang & Anna Gerich Německo
55  Marcus Buchel & Yvonne Seidel Německo
55  Thorsten Hambörger & Susanne Krummrei Německo
55  Sebastian Sennewald & Cornelia Kowtsch Německo
55  Marco Walz & Kay-yvonne Campe Německo
60  Andreas Koelen & Suzanne Koelen (aka Hofmiller) Německo
60  Florian Pickart & Katharina Lamp Německo
60  Johannes Prodinger & Monika Buchberger Rakousko
60  Alexander Schmalz & Ina Groß Německo
64  Fabian Becker & Vera Wackeren Německo
64  Thiemo Meyer & Sarah Engels Německo
64  Sven Overbeck & Christiane Rössner Německo
67  Matthias Gehre & Stefanie Schlegel Německo
67  Thomas Stark & Julia Hertel Německo
67  Daniel Wothe & Galina Konovalova Německo
70  Carsten Euler & Katharina Wilmsen Německo
70  Christoph Kämmerer & Andrea Koppers Německo
70  Thomas Keßler & Katrin Daniel Německo
70  Michael Kielburger & Verena Tophofen Německo
70  Manuel Maier & Dorothea Wolf Německo
70  Uwe Schnellrath & Brigitte Ulrichs Německo
70  Peter Schumann & Agnes Schumann Německo
77  Gerald Aigner & Melanie Aigner Rakousko
77  Claas Benner & Mareike Rösler (aka Gabriel) Německo
77  Corbinian Butz & Sabine Lonitz Německo
77  Thorsten Grigat & Meike Burian Německo
77  Thomas Metje & Constanze Fierenz Německo
82  Tom Henschel & Sandra Flierl Německo
82  Robert Liebers & Franziska Grube Německo
82  Marcus Meinhardt & Lena Flamm Německo
82  Christoph Preiss & Nadine Fischer Rakousko
82  Philipp Reichert & Julia Hoffmann Německo
87  Daniel Althoff & Madeleine Prell Německo
87  Tobias Euler & Sylvia Beckers Německo
87  Stefan Kos & Katharina Pils Německo
87  Lars Rattig & Andrea Schluter Německo
87  Rico Von Ziegler & Eileen Raschdorff Německo
92  Björn Lünert & Johanna Marten Německo
92  Uwe Wernz & Silke Bentzinger Německo
95  Sören Bankrath & Daniela Weber Německo
96  Sonke Haseloh & Sandra Meyrowitz Německo
96  Thomas Lorgi & Tina Lorgi Německo
96  Torsten Preissner & Carolin Euler Německo
96  Oliver Schweer & Liliya Azvolynska Německo
100  Sebastian Bigdon & Geraldine Kaiser Německo
100  Mario Illinger & Stephanie Stock Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}