Results from 36th Blue Band of the River Spree - Amateur B Latin 23. března 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

36th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 21. března 2008

Amateur B Latin 23. března 2008

Finále

1  Dimitriy Macrinici & Rosa Schuler Německo
2  Stefan Herzog & Cornelia Kreuter Rakousko
3  Michael Urban & Laura Kohout Německo
4  Bernhard Gschwandtner & Anita Pohl Rakousko
5  Eduard Kremen & Elena Kremen (aka Kementschutskaja ) Německo
6  Raphael Gross & Sabrina Letzel Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Felix Kostyrok & Stephanie Abraham Německo
8  Oliver Esser & Eugenia Diarra Německo
9  Thomas Kurz & Angelika Bernhofer Rakousko
10  Thomas Müllner & Maria Grosslercher Rakousko
11  Jan Phillip Dethloff & Anna Schulze Německo
12  Daniel Schwingenheuer & Katharina Sattelmeier Německo

Čtvrtfinále

13  Christian Spiegel & Carina Hassenewert Německo
14  Markus Postera & Isabelle Ciomber Německo
15  Frederik Kaul & Carina Noack Německo
15  David Steindl & Katharina Grabitzer Německo
17  Erwin Acs & Sabrina Kolb Německo
17  Marc Benjamin Fellbusch & Anna Schnekker Německo
19  Simon Zbikowski & Marina Gilfer Německo
20  Alexsander Hildebrandt & Tatjana Eichler Německo
20  Christian Spiegl & Anna Vokhmyakova Německo
22  Larsole Rühmann & Juliane Schulze Německo
23  Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Německo

3. kolo (top 36)

24  Jan Neumann & Ulrike Mittermeier Německo
24  Christian Schlüer & Daniela Mitter Německo
26  Markus Caspers & Daria Knopp Německo
26  Stefan Epping & Ines Behrendt Německo
28  Eduard Kats & Rebecca Schone Německo
28  Carl-christoph Müller & Nadine Drawert Německo
28  Alexander Stang & Anna Gerich Německo
31  Stefan Woisin & Nadine Scheitz Německo
32  Finn-hendrik Schmidt & Veronika Heinz Německo
33  Christian Prohaska & Blanca Penner Německo
34  Björn Wiechmann & Jasmin Kaca Německo
35  Serge Dagilew & Kristina Kasanzev Německo
36  Deniz Atamann & Marika Baur Německo

2. kolo (top 58)

37  Philipp Brusendorf & Nina Kozubski Německo
37  Boris Golubovic & Hannah Busch Německo
37  Ralf Lambertz & Saskia Sparke Německo
37  Niko Maier & Franziska Lefeber Německo
37  Torsten Schmidt-schauerte & Mareike Müller Německo
42  Michael Kirsebauer & Lisa Kirsebauer Německo
42  Gerald Kunzmann & Leonie Holzinger Německo
44  Christian Paschek & Sonja Schlosser Německo
44  Michael Schwarze & Kathrin Wachshofer Německo
46  Stefan Sixt & Christiane Schopf Rakousko
47  Gleb Belov & Felicitas Timmler Německo
47  Matthias Schilling & Desiree Mate Německo
49  Robert Kovas & Svenja Dürr Německo
49  Reinhard Müller & Annett Neumann Německo
51  Igor Akalowski & Jessica Weiske Německo
51  Marco Klapötke & Anne Steinmann Německo
51  Andreas Simon & Karolin Knost Německo
51  Eike Wenzel & Nadine Munch Německo
55  Torsten Drewes & Johanna Voß Německo
56  Jobst Stegmann & Imke Teuchert Německo
57  Florian Rüttinger & Khira Heier Německo
58  Marc Niwolik & Sabrina Torke Německo

1. kolo (top 114)

59  Sebastian Foppe & Tatjana Berg Německo
59  Mark Geppert & Andrea Matthies Německo
59  Axel Wittmann & Sonja Bahalwan Německo
59  Martin Wolf & Karin Waldinger Německo
63  Li Ai & Anna Byelgorodska Německo
63  Tobias Fischer & Martina Diemann Německo
63  Sascha Timmen & Ann-christin Lautz Německo
66  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Německo
66  Karsten Voigt & Nicole Biebig Německo
68  Björn Clausen & Linda Bernau Německo
68  Max Forster & Angie-luise Jordan Německo
68  Mathias Morzek & Juliane Volke Německo
68  Denis Weber & Nadin Weber Německo
72  Andre Bartol & Michelle Ohlendorf Německo
72  Maximilian Horst & Katrin Horst Německo
72  Timo Pagel & Sabrina Jagow Německo
75  Martin Bewersdorf & Julia Michelsen Německo
75  Dirk Ladenstein & Jennifer Klute Německo
75  Christoph Preiss & Nadine Fischer Rakousko
75  David Schoen & Christina Von Nordheim Německo
75  Stefan Trubswetter & Daniela Hoffmann Německo
75  Florian Zimmer & Julia Bach Německo
81  Forian Habison & Manuela Szihn Rakousko
81  Florian Schmidbauer & Yvonne Leschner Německo
81  Bjorn Semmrich & Nicole Nagelschmidt Německo
81  Alexander Willesch & Daniela Corbett Německo
85  Tobias Lehmann & Beatrice Arndt Německo
86  Kevin Holzhüter & Olga Schweizer Německo
86  Stefan Joeres & Vanessa Meier Německo
86  Johannes Sitnikow & Evgeniya Krantvays Německo
89  Christian Holle & Janina Harms (aka Bach) Německo
89  Marcus Korndorfer & Rebecca Reichards Německo
89  Manuel Maier & Dorothea Wolf Německo
92  Kai Griesbacher & Margit Lammel Německo
92  Christian Koop & Janina Hartmann Německo
92  Patrick Löhr & Ilka Reinhardt Německo
92  Michael Prigozin & Kerstin Pötzsch Německo
92  Benjamin Schröder & Stephanie Liebig Německo
97  Alexander Von Biberstein & Saskia Stark Německo
97  Marcel Halwass & Anja Koltermann Německo
97  Stefan Holz & Kendra Zejer Německo
97  Jörg Hendrik Kappes & Susanne Jung Německo
97  Stefan Saling & Brigitte Veselka Německo
102  Florian Wolff & Franziska Wolff Německo
103  Moritz Frommolt & Ilka Paulß Německo
103  Michael Neuss & Stephanie Namyslo Německo
105  Torben Franz & Inga Dietz Německo
105  Mike Schmiedel & Anna Figiel Německo
107  Sebastian Hackl & Manuela Veriho Německo
107  Patrick Kehren & Daniela Klaumunzer Německo
107  Thomas Schmid & Marion Seidl Německo
110  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
111  Marco Blickensdorf & Franziska Dempe Německo
111  Marco Brüser & Christine Tovar Německo
111  Chris Krauser & Anne Albe Německo
114  Robert Kinnl & Teresa Kästenbauer Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}