Results from 35th Blue Band of the River Spree - Amateur A Latin 8. dubna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

35th Blue Band of the River Spree
Německo - Berlin 6. dubna 2007

Amateur A Latin 8. dubna 2007

Finále

1  Denis Tyagunov & Denise Herber Německo
2  Alexandr Chudin & Kssenija Krassnizkaya Německo
3  Christoph Wallner & Ramona Vermöhlen Německo
4  Pascal Reymann & Lorena Meli Německo
5  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
6  Jan-erik Michelsen & Freia Schwertfeger Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
8  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Německo
9  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Německo
10  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Německo
10  Dmitrij Margowzew & Alessja Sapadenskaja Německo
12  Zsolt Raczpali & Nicola Niesl Německo

Čtvrtfinále

13  Marcel Golling & Vera Bataklieva Německo
14  Andre Wichmann & Juliane Bagdasarjan Německo
15  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Německo
18  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Německo
18  Björn Friedrich & Karina Schmidt Německo
18  Andreas Jessen & Fabiola Strelow Německo
19  Jan Lingemann & Kristina Podszus Německo
21  Viktor Schleining & Teona Kavzharadze Německo
21  Jacky Tabone & Maren Sophia Rost Německo
22  Sebastian Görtz & Alena Babina Německo
24  Julian Renpenning & Katharina Dams Německo
24  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo

2. kolo (top 48)

27  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
27  Thibault Denis & Franziska Vosseler Německo
27  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
31  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
31  Jan Knoll & Julia Herschel Německo
31  Markus Kohler & Vanessa Ambacher Německo
31  Walter Wolf & Jenny Müller (aka Jähne ) Německo
32  Felix Keller & Anne Wienhold Německo
33  Dominik Gleisl & Elena Tykhonova Německo
36  Frank Puchta & Melanie Hoppe Německo
36  Michael Strasser & Natalie Fellner Německo
36  Danylo Syednov & Kristina Kowaljow Německo
37  Robert Kranz & Maria Hirnich Německo
38  Andre Radon & Marina Ederer Německo
39  Mike-etienne Heinrich & Isabel Gundlach Německo
41  Rafael Jucha & Andrea Kleist Německo
41  Maximilian Scheuermann & Carolin Drescher Německo
42  Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
44  Vitalis Steiner & Inna Klein (aka Schneider ) Německo
44  Daniel Tenhagen & Andrea Doeven Německo
48  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Německo
48  Peter Brunzel & Janina Wrede Německo
48  Dimitrios Nicolos & Jacqueline Jania Německo
48  Sebastian Stölmacker & Marina Forster Německo

1. kolo (top 92)

50  Martin Hartmann & Christina Hannappel Německo
50  Tobias Kugellis & Raffaela Kruse Německo
51  Christian Pohl & Luise Gantenbein Německo
57  David Gessert & Nadine Thierfelder Německo
57  Georg Jansen & Maria Blockus Německo
57  Leroy Martin & Anna Vogel Německo
57  Sebastian Meyer & Susann Jehnichen Německo
57  Lutz Niebank & Michaela Niebank Německo
57  Markus Oehlerich & Bettina Seidl Německo
62  Tobias Blödner & Anja Rudat Německo
62  Giuseppe Gangemi & Daniela Simon Německo
62  Sven Jastrow & Antje Beckmann Německo
62  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Německo
62  Christian Spiekermann & Stefanie Hilbert Německo
64  Adrian Obladen & Nadine Oeser Německo
64  Christian Platz & Anja Pritzsche Německo
68  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Německo
68  Bjorn Paffen & Laura Giustiniano Německo
68  Hendrik Rottlander & Larissa Puhlmann Německo
68  Enrico Tschöpel & Annika Siems Německo
69  Jan Ehlers & Melanie Ehlers (aka Fromme) Německo
70  Bjorn Wachsmuth & Natascha Wachsmuth Německo
71  Florian El-amir & Patricia Müller Německo
72  Oscar Zach & Astrid Drexler Německo
73  Johannes Faber & Kerstin Poppe Německo
75  Mathias Arnhold & Anne Pawlas Německo
75  Maxim Vassilev & Ekaterina Garbina Německo
79  Kai Arnold & Teresa Tyll Německo
79  Henning Badrow & Anne Knorr Německo
79  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Německo
79  Andreas Saemann & Anja Koch Německo
84  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Německo
84  Frank Drenda & Vicky Brückner Německo
84  Sven Steffen Gehring & Stefanie Balschukat Německo
84  Rene Herrmann & Inga Meyer Německo
84  Benjamin Kirschner & Irina Romm Německo
85  Patrick Domburg & Nadine Domburg Německo
86  Steven Krzenciessa & Sabrina Hartwich Německo
91  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Německo
91  Mike Heirich & Maren Mölleken Německo
91  Sven Langer & Julia Boegel Německo
91  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
91  Manuel Schuchardt & Vanessa Grunwitz Německo
92  John Alberts & Leefke Weichselbaum Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}