Results from 2nd King's Cup 2011 - WDSF International Open Latin 7. srpna 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2nd King's Cup 2011
Thajsko - Bangkok 7. srpna 2011

WDSF International Open Latin 7. srpna 2011

Finále

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
2  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
4  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
6  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [33] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finsko
8  [22] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
9  [13] Denys Popov & Darya Ryzhonina Rusko
10  [12] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
11  [9] Zsolt Sandor Cseke & Ioana Diana Degau Rumunsko
12  [2] Csaba László & Anna Mikes Maďarsko

Čtvrtfinále

13  [22] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
14  [16] Gerald Jamili & Cherry Clarice Parcon Filipíny
15  [13] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusko
16  [8] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
16  [8] Theerawut Thommuangpak & Phuthinat Khanitnusorn Thajsko
18  [7] Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipíny
19  [5] Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
19  [5] Georgy Tretiakov & Alyona Sentyabreva Uzbekistán
19  [5] Jian Xiong & Liu Yiling Čína
22  [4] Yong Kun Long & Ji Wei Čína
23  [2] Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
24  [1] Shinawat Lergon & Kanokrat Karujid Thajsko

2. kolo (top 48)

25  [32] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Honkong
26  [31] Jin Sun Park & Yea Jin Park Korea (Jižní)
27  [26] Bandit Chaimuti & Nethathai Chaimuti Thajsko
27  [26] Crisanto Parado & Ashley Nichole Luna Filipíny
29  [21] Yo Han Jun & Lee Do He Korea (Jižní)
30  [20] John Victor Hamman & Celiai Botha Jihoafrická republika
31  [19] Izzat Rajabov & Zoya Boldova Uzbekistán
32  [18] Wenyao Cai & Jiang Bingrong Čína
33  [12] Kyung Chan Lee & Chea Hee Park Korea (Jižní)
34  [11] Chua Zjen Fong & Evon Chong Malajsie
35  [9] Filipp Yaganov & Veronika Kan Uzbekistán
36  [8] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Honkong
36  [8] Sathaporn Raktoum & Krittaporn Manasuth Thajsko
38  [7] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
39  [6] Fong Waikin & Umei Kok Macau
40  [5] Seung Jun Jeong & A Ra Ko Korea (Jižní)
41  [4] Yuriy Nagay & Anastasiya Buhtoyarova Uzbekistán
42  [3] Ki Seok Kim & Sul Ki Kang Korea (Jižní)
42  [3] Woo Jin Kim & Woo Jin Lee Korea (Jižní)
42  [3] Patiphak Punyaphoontrakul & Kornkamol Wiriyayodyiam Thajsko
45  [2] Thiarawit Bupphaves & Nachapim Supanimittrakul Thajsko
46  [1] Supiroon Kluaypa & Marisa Laothammajak Thajsko
46  [1] Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
48  Saoharit Thanlawan & Nichkamol Ketpong Thajsko

1. kolo (top 69)

49  [31] Ekkaphan Kapphiang & Kanyarat Thongsuk Thajsko
49  [31] Dinh Ngoc Tu & Nguyen Thu-hien Viet Nam
51  [26] Tuck Siriwan & Thanisa Krotsin Thajsko
51  [26] Tom Tsai & Beata Wu Tchaj-wan
53  [25] Parithat Thaithale & Oraphan Phongkitkarun Thajsko
54  [22] Gisbert Igaya & Cynthia Ednilao Filipíny
55  [15] Wan Man Ho Gordon & Ng Ka Hei Honkong
56  [14] Jonathan Fam & Yin Ying Lee Malajsie
57  [13] Ruchagon Charernsup & Achiraya Sirirat Tchaj-wan
58  [12] Ho Sum Yuen & Lok Wa Laura Leung Honkong
59  [7] Nattapat Runglaksa & Nartnalin Ruangsuttrakarn Thajsko
60  [2] Titiwat Janmak & Rukcharin Paiboonattakit Thajsko
61  [1] Ang Han Siong & Hong Hui Jun Malajsie
62  Wanchaloem Chinwong & Tanyasiri Sriprapat Thajsko
62  Russell Lim Liang & Esther Foo Malajsie
62  Lee Yau Loeng & Abigail Cheong Malajsie
62  Lim Yee Loon & Lam Li En Malajsie
62  Rattikorn Reungkun & Nontawan Pimpoklang Malajsie
62  Chiu Xian Siang & Grace Tan Singapur
62  Vince Tan & Tracy Goh Singapur
62  Randell Lim Xiu Zhen & Cindy Chung Sin Yee Malajsie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}