Results from 2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 5. června 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2nd Grand-Prix de la ville Esch/Alzette
Lucembursko - Esch/Alzette 5. června 2004

IDSF Senior Open Standard 5. června 2004

Finále

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
2  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusko
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Itálie
4  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Itálie
5  Eric Voorn & Charlotte Voorn Holandsko
6  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Rakousko
8  Aldo Capitani & Michela Ferraris Itálie
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Německo
10  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Švýcarsko
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
12  Fred Lavin & Annette Lavin Německo
13  Andrea Petaccia & Stefania Sabini Itálie

Čtvrtfinále

14  Roland Holub & Eleonore Holub (aka Gerl) Rakousko
15  Jürgen Beck & Martina Ball Německo
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
17  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Německo
18  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Německo
19  Uwe Timrott & Isolde Förtsch Německo
20  Pascal Bey & Mercedes Bey Francie
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandsko
22  Martin Braun & Betina Braun Německo
23  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgie
24  Frans Seij & Boukje Seij Holandsko

2. kolo (top 36)

25  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Německo
25  Richard Funnell & Jenny Funnell Anglie
25  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
28  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Německo
29  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
30  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Francie
31  Rudiger Seeger & Beatrix Lilienthal Německo
32  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Německo
33  Christian Hoffmann & Martine Hoffmann Francie
33  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Německo
35  Philippe Valade & Sylvie Van Mullem Francie
36  Werner Theis & Marianne Theis Německo

1. kolo (top 50)

37  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Německo
38  Gunther Müller & Petra Wagner Německo
39  Daniel Kössler & Angela Kössler Rakousko
40  Josef Feltes & Petra Feltes Německo
41  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Německo
42  Gerd Breinig & Sabine Rupp Německo
43  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Německo
44  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Německo
45  Wolfgang Wedam & Regina Krol Německo
46  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Německo
47  Günther Lutz & Monika Lutz Německo
47  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Německo
47  Fon Van De Riet & Marga Van De Riet Holandsko
50  Claude Bonneau & Jeanine Bonneau Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}