Results from 23. German Open Championships - Youth Standard 20. srpna 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

Youth Standard 20. srpna 2009

Finále

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
2  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
4  Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusko
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
6  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
7  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
9  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polsko
10  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lotyšsko
11  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonsko
11  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
13  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonsko

Čtvrtfinále

14  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
15  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Itálie
16  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Itálie
16  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
18  Benjamin Calkar & Signe Busk Dánsko
18  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polsko
18  Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Estonsko
21  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
22  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
22  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rusko
24  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
25  Salvio Tubelli & Carmen Palma Itálie

3. kolo (top 49)

26  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukrajina
27  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
27  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
27  Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldávie
30  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Itálie
31  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Itálie
31  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusko
31  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
34  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litva
34  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusko
34  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polsko
37  Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusko
37  Maxim Sosunov & Viktoriya Iuleva Německo
39  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusko
40  Roberto Noschese & Luisa Improda Itálie
41  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litva
41  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
41  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldávie
44  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
44  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
46  Valeri Wolf & Ksenia Makhortova Německo
47  Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Čína
48  Li Zhao-lin & Yang Lin Čína
49  Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Bělorusko

2. kolo (top 96)

50  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Itálie
50  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldávie
50  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
53  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
53  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
53  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litva
57  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
57  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Německo
57  Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Polsko
57  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
61  Andrey Akhmetshin & Jurga Gustaite Litva
61  Jan Borecki & Anna Khrycheva Polsko
63  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
63  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polsko
63  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusko
63  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dánsko
63  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Německo
68  Ludek Horeni & Veronika Volkova Česká republika
68  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Dánsko
68  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
71  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldávie
71  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
71  Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polsko
74  Aleksandr Klimkin & Yana Yakubova Rusko
74  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusko
76  Matteo Basili & Debora Mobili Itálie
76  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Česká republika
76  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Anglie
79  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunsko
80  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finsko
80  Stanislav Kestel & Virginie Primeau Kanada
80  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunsko
80  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
84  Istvan Bencze & Katinka Szasz Rumunsko
84  Rosario Ciranni & Francesca Fanisio Itálie
84  Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusko
84  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Lotyšsko
84  Rares Moldovan & Andra Galben Rumunsko
89  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Rusko
90  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
91  Vladimir Zubov & Evgeniya Bystrova Rusko
92  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Estonsko
93  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Rusko
94  Enrico Agovino & Annalisa Buono Itálie
94  Henry Puusepp & Laura Puusepp Estonsko
96  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusko

1. kolo (top 169)

97  Vit Domorad & Tereza Ripova Česká republika
97  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
97  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika
100  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Itálie
100  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
100  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
100  Anatoly Novoselov & Ilona Cutenco Německo
104  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Německo
105  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Německo
105  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polsko
107  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Německo
107  Nikita Maksimov & Polina Pavlova Rusko
109  Sergey Litvinov & Yaroslava Sokolova Rusko
109  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Itálie
109  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Litva
109  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finsko
113  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
114  Benjamin Böhme & Ina Gröbe Německo
114  Mihai Marius Gherasim & Gratiela Terlai Rumunsko
114  Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
117  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rusko
118  Salvo Gianino & Erika Rocca Itálie
118  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Česká republika
120  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
120  Artur Martea & Iulia Celpan Moldávie
120  Filippo Vitale & Vanessa Rinaldi Itálie
123  Mattia Parente & Francesca Sperduti Itálie
124  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Rakousko
125  Iacopo Barsottini & Simona Campani Itálie
125  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
127  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
127  Andronache Andrei Ichim & Teodora Dragus Rumunsko
127  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Německo
127  Christopher Wilson & Victoria Ngau Austrálie
131  Egor Potapov & Valeria Koroleva Rusko
132  Roberts Zageris & Nadina Rode Lotyšsko
133  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Německo
133  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Rusko
135  Dario Bonomo & Marzia Parente Itálie
135  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japonsko
137  Michael Azimov & Maria Azimov Israel
137  Tuomas Jylhä & Sofia Mäki Ontto Finsko
137  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstán
137  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rusko
141  Richard Gruber & Irina Awick Německo
141  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunsko
143  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Lotyšsko
143  Pelle Nielsen & Emma Ginge Dánsko
145  Sami Similä & Iina Elo Finsko
145  Oliver Steirl & Natalie Didyk Německo
147  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
147  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Německo
147  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusko
150  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Německo
150  Artem Lebedev & Lyudmila Stolyarchuk Ukrajina
150  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
153  Marcel Wagner & Denise Egenolf Německo
154  Niv Mizrahi & Michal Malul Israel
155  Andre Branco & Elisa Thomé Portugalsko
155  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
155  Johannes Lautenschlager & Laura Feuerer Německo
158  Erik Benicke & Theresa Taube Německo
158  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polsko
158  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalsko
161  Joao Costa & Ines Pereira Portugalsko
161  Marc Sala & Irina Arnau Španělsko
161  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukrajina
161  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Německo
161  Wu Yong Zhe & Meng Yuan Wang Čína
166  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Island
166  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Dánsko
166  Joao Lima & Ana Santana Portugalsko
166  Andreas Stanggren & Teddie Holm Švédsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}