Results from 23. German Open Championships - WDC World Series Professionals Latin 21. srpna 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

WDC World Series Professionals Latin 21. srpna 2009

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Německo
4  Markus Homm & Ksenia Kasper Německo
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
6  Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
7  Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
9  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polsko
10  Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polsko
11  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusko
12  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusko
14  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
14  Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bulharsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Itálie
16  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusko
18  Stefan Erdmann & Sarah Latton Německo
19  Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
20  Juergen Schlegel & Melissa Ortiz Gomez Německo
21  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
22  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
22  Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thajsko
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika
24  Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko

2. kolo (top 36)

26  Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldávie
27  Roberto Di Malta & Tamara Patassa Itálie
27  Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
29  Michael Petr & Petra Bischof Česká republika
29  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Německo
31  Sander Pondman & Ilse Lans Holandsko
31  Thanh Tran & Zoya Altmark USA
33  Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rusko
34  Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
35  Jake Davies & Carlisa Candy Anglie
36  Aleksey Panov & Olga Shnyakina Rusko

1. kolo (top 58)

37  Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
37  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
39  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
40  Boris Zaltzman & Maria Troyansky Israel
41  Rudi Grabon & Irene Moser Německo
42  Wladislaw Lalafarjan & Vanessa Held Německo
43  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Německo
44  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Německo
45  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko
46  Sven Binek & Valentina Ershova Německo
47  Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polsko
48  Vasile Constantin & Ana Maria Dinu Rumunsko
49  Daniel Curto & Monica Guirao Španělsko
49  Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Holandsko
51  Boris Bassler & Daniela Heinzmann Německo
51  Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Rakousko
53  Andre Distler & Sybille Schaffer-distler (aka Peschelt) Německo
53  Markus Schäfer & Evelyn Krosta Německo
53  Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
56  Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
56  Mario Schiena & Sabine Schiena (aka Sommer) Německo
58  Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}