Results from 23. German Open Championships - Rising Star Standard 20. srpna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

Rising Star Standard 20. srpna 2009

Finále

1  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
2  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
3  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
4  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rusko
5  Alari Liiv & Baile Orb Estonsko
6  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
8  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rusko
8  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonsko
10  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
11  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusko
12  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
12  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Dánsko
14  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo

Čtvrtfinále

15  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rusko
15  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
15  Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polsko
18  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Itálie
18  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukrajina
18  Dariusz Mycka & Hanna Zudziewicz Polsko
21  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rusko
22  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
23  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
23  Sergio D'avino & Romina Molinari Itálie
25  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
25  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
27  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie

4. kolo (top 49)

28  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunsko
28  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
28  Salvio Tubelli & Carmen Palma Itálie
31  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
32  Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polsko
33  Pietro Del Bello & Faye Hung Honkong
33  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
33  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
33  Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Itálie
37  Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
37  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polsko
39  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusko
39  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
39  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
42  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
42  Kyle Taylor & Liis End Anglie
44  Jack Beale & Karolina Szmit Anglie
44  Benjamin Calkar & Signe Busk Dánsko
44  Alessio Disca & Luisa Cardillo Itálie
44  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonsko
48  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
49  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polsko

3. kolo (top 92)

50  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
50  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
50  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rusko
53  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rusko
53  Michael Giuliano & Martina Rugani Itálie
53  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
56  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
56  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusko
56  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
59  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusko
60  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
60  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litva
62  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
62  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
62  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko
65  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Itálie
65  David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
65  Denis Vieru & Lada Honcharenko Moldávie
68  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Itálie
68  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polsko
68  Roberto Noschese & Luisa Improda Itálie
68  Karlis Treijs & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
68  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Itálie
73  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusko
73  Geng Tao & Li Mu Zi Čína
75  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusko
76  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Itálie
76  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandsko
78  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litva
78  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
80  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
80  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Slovensko
82  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litva
82  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Itálie
84  Vaclav Melc & Marika Kasalova Česká republika
84  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polsko
86  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
87  Luca Belometti & Denise Colombo Itálie
88  Simone Santoro & Stella Baiamonte Itálie
89  Stefano Di Brino & Federica Rizza Itálie
90  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Itálie
90  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
92  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Itálie

2. kolo (top 144)

93  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rusko
93  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Itálie
93  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polsko
93  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Itálie
93  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rusko
98  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusko
98  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polsko
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
100  Felix Teufert & Anne Weber Německo
102  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
102  Marco Tocchini & Giulia Scarpellini Itálie
104  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
104  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
104  Daniele Tilli & Federica Zanotti Itálie
104  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Itálie
108  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Španělsko
108  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Itálie
108  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko
111  Fabio D'annunzio & Serena Serra Itálie
111  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finsko
113  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rusko
113  Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dánsko
113  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulharsko
113  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusko
117  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Itálie
117  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika
117  Kristaps Melko & Inara Eline Balina Lotyšsko
117  Li Zhao-lin & Yang Lin Čína
121  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Itálie
121  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusko
123  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
123  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
125  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rusko
125  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
127  Enrico Agovino & Annalisa Buono Itálie
127  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstán
127  David Jutge & Celine Leorat Francie
127  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonsko
131  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Německo
131  Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polsko
131  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Německo
134  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandsko
134  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Itálie
134  Dávid Püspöki & Viktoria Meszlényi Maďarsko
137  Salvo Gianino & Erika Rocca Itálie
137  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
139  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
140  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Itálie
141  Aleksandr Nabiullin & Ekaterina Inozemtseva Rusko
142  Wim Pessemier & Astrid Pessemier Belgie
143  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Německo
144  Christian Spiekermann & Carolin Queck Německo

1. kolo (top 269)

145  John Giannini & Katherine Giannini Anglie
145  Klavs Kantoris & Madara Treimane Lotyšsko
147  Rafal Kijek & Nicole Krawczyk Polsko
147  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
149  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Maďarsko
149  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Itálie
149  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
152  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
153  Balazs Papp & Viktoria Pali Maďarsko
153  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
153  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Německo
153  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Holandsko
157  Martin Herrmann & Sandra Tippel Německo
157  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
159  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
159  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
161  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polsko
162  Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finsko
163  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusko
163  Vladimir Capcelea & Marina Pinzaru Moldávie
163  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polsko
163  Sergej Orechkov & Janine Lippert Německo
167  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Lotyšsko
167  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polsko
167  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandsko
170  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusko
170  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
172  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francie
172  Xu Junjie & Wu Xiaomei Čína
174  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
174  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
176  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
177  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
177  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rusko
177  Dan Koschier & Julia Bayer Německo
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
180  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
180  Peter Schapers & Marieke Adelaars Holandsko
180  Roberts Zageris & Nadina Rode Lotyšsko
184  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
185  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rusko
185  Marco Cilli & Angela Sfregola Itálie
185  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Švédsko
185  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
189  Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusko
190  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstán
190  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
192  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rusko
192  Theo Braams & Marleen Van Eijck Holandsko
192  Giuseppe Giustozzi & Sabrina Marihongeli Itálie
192  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandsko
192  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
192  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
192  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
199  Fabian Müller & Natalie Schlinke Německo
199  Pelle Nielsen & Emma Ginge Dánsko
199  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Německo
202  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandsko
202  Stephan Keller & Katharina Keller Německo
202  Beat Künzi & Barbara Krebs Švýcarsko
202  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
206  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Německo
206  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunsko
206  Markus Lilli & Manuela Wichmann Německo
206  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandsko
210  Peter Aubel & Iryna Koval Holandsko
210  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
210  Ali Khassan & Aleksandra Bondareva Kazachstán
210  Vladislav Kibasov & Svetlana Karpova Rusko
210  Yulian Sivak & Marina Pereyaslova Ukrajina
210  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Rakousko
216  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Německo
216  Jordi Pares & Vanessa Planell Španělsko
216  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
219  Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
219  Dominik Schaefer & Gina Palzer Německo
219  Thomas Siefert & Annika Jung Německo
219  Olli Syrjälä & Nina Back Finsko
219  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandsko
219  Markus Weik & Sandra Weik Německo
225  Paris Bekker & Anouk Hofstede Holandsko
225  Bob Bremmels & Laura Van Boekholt Holandsko
225  Florian Hansel & Linda Wulfes Německo
225  Manuel Müller & Diana Materi Německo
225  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
225  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Německo
225  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
225  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalsko
225  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Německo
225  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
225  Michael Van Oers & Guenevere Prawiroatmodjo Holandsko
225  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Holandsko
225  Martin Wolf & Karin Waldinger Německo
238  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
238  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Německo
238  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
238  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Česká republika
238  Sven Glass & Bodil Kaiser Německo
238  Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Janne Roed Poulsen Dánsko
238  Jakob Komor & Anna Komor Německo
238  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
238  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
238  Thomas Müller & Sonja Borchert Německo
238  Christian Neher & Tatiana Windbühl Německo
238  Erik Neumayr & Stefanie Spang Německo
238  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
238  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandsko
238  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
238  Andreas Stanggren & Teddie Holm Švédsko
238  Georg Sturm & Sabine Weiglein Německo
238  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Německo
238  Dominik Weber & Kristina Scibor Německo
257  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Německo
257  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Viet Nam
257  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Německo
257  Sven Gross & Martina Lotsch Německo
257  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Island
257  Alexander Horn & Nicole Gräf Německo
257  Georg Jansen & Maria Blockus Německo
257  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Německo
257  Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk Polsko
257  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
257  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
257  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Švýcarsko
257  Andreas Willander & Nanna Willander Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}