Results from 23. German Open Championships - Juveniles I Latin 20. srpna 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

Juveniles I Latin 20. srpna 2009

Finále

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusko
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusko
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Rusko
4  Kristers Smits & Melissa Bessonova Lotyšsko
5  Daniil Piazenko & Fausta Timinskaite Litva
6  Illya Gorshenin & Darya Kryvko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vsevolod Kovalenko & Elizaveta Pustornakova Rumunsko
8  Dumitru Cretu & Vlada Saca Moldávie
9  Veaceslav Nagailic & Ecaterina Guritanu Moldávie
10  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Lotyšsko
10  Daniil Zadorozhnyy & Elizaveta Savenko Rusko
12  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bulharsko
13  Raul Andrei Mihoc & Anca Fejes Rumunsko
14  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Rusko

Čtvrtfinále

15  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Polsko
16  Eriks Berzins & Katrina Rotkaja Lotyšsko
16  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Německo
18  Aleksandr Kravtsov & Alina Sapich Ukrajina
18  Aleksandr Kuzkin & Alina Lebedko Rusko
20  Max Tseytlin & Christine Kraus Německo
21  Denis Zagorodniuc & Alina Gutu Moldávie
22  Catalin Terescenco & Cristina Batrincea Moldávie
23  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldávie

1. kolo (top 36)

24  Eduard Gabriel Ignat & Anca Deldi Rumunsko
24  Marius Negrescu & Nicoleta Ciumas Moldávie
26  Stefan Cazacu & Paulina Golban Moldávie
26  Emanuel Magyari & Iulia Bularca Rumunsko
28  Victor Cibotari & Jaclin Bodorin Moldávie
28  Bogdan Kazaryan & Natasha Sorokata Rusko
30  Alexandr Chisca & Loredana Cimpu Moldávie
30  Savely Saltymakov & Alina Kosheleva Rusko
32  Mihai Bitlan & Alexandra Revetcaia Moldávie
32  Matei Popa & Mara Trefas Rumunsko
34  Arturas Latvys & Kamile Puipaite Litva
35  Nick Sommerauer & Theresa Koch Německo
36  Radu Samoila & Teona Savin Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}