Results from 23. German Open Championships - Juniors I Standard 21. srpna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

Juniors I Standard 21. srpna 2009

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
4  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rusko
5  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rusko
6  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
8  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonsko
9  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajina
9  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusko
11  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rusko
11  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusko
13  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko

Čtvrtfinále

14  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lotyšsko
15  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Rusko
16  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukrajina
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusko
18  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Bělorusko
19  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
19  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
21  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lotyšsko
22  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Rusko
23  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldávie
24  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
24  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rusko

2. kolo (top 48)

26  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litva
26  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
26  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko
26  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Polsko
30  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Lotyšsko
31  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
32  Egor Dyakov & Regina Naumova Rusko
33  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polsko
33  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstán
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusko
35  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rusko
37  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusko
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
39  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusko
40  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko
41  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusko
42  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunsko
42  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Rusko
44  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonsko
45  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonsko
45  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Česká republika
47  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusko
48  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Rusko

1. kolo (top 77)

49  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunsko
50  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Lotyšsko
51  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonsko
51  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Rumunsko
53  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rusko
54  David Costea & Katarina Zajarnyj Německo
54  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Rusko
56  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rusko
56  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Bělorusko
58  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazachstán
58  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
60  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Rusko
61  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukrajina
62  Magnus Ginge & Emma Greve Dánsko
63  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunsko
63  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajina
65  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusko
65  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
67  Arman Makash & Vilena Makash Rusko
68  Jan Plsek & Renata Plskova Česká republika
69  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Rusko
69  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Česká republika
71  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Rusko
72  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
72  Stephan Klein & Karolina Gaar Německo
72  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Rusko
75  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukrajina
75  Daniel Krysa & Klara Maroszova Česká republika
77  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}