Results from 23. German Open Championships - Juniors I 10-Dance 18. srpna 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

Juniors I 10-Dance 18. srpna 2009

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
4  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusko
5  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rusko
6  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunsko
8  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldávie
8  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusko
10  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusko
11  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusko
12  Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rusko

Čtvrtfinále

13  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lotyšsko
13  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
15  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusko
16  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajina
17  Anton Dobriyan & Angelina Batrasheva Rusko
18  Marcin Kleist & Adrianna Zymek Polsko
19  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko
20  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
20  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polsko
22  Aleksandr Ryabtsev & Yekaterina Maksimova Rusko
23  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Bělorusko
24  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Rusko

3. kolo (top 48)

25  Tymur Abbasov & Anastasiya Molchanova Ukrajina
25  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
27  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
27  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko
27  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunsko
30  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polsko
31  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
32  Ernestas Davidovich & Diana Mackevica Litva
32  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rusko
32  Ila Shabunya & Zhanna Galeeva Bělorusko
35  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
35  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusko
35  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
38  Denis Lelin & Viktoriya Litvinov Rusko
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
40  Andrey Gerasimov & Aleksandra Antonenko Rusko
40  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunsko
40  Victor Emilian Saceleanu & Miruna Racoceanu Rumunsko
43  Egor Dyakov & Regina Naumova Rusko
44  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rusko
45  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusko
45  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstán
47  Gleb Vinogradov & Elena Sarkisyan Rusko
48  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusko

2. kolo (top 77)

49  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonsko
49  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
51  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusko
53  Yuriy Limanskiy & Tatyana Medelyan Ukrajina
54  Andrey Kuzmin & Varvara Shatalova Rusko
55  David Costea & Katarina Zajarnyj Německo
56  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusko
57  Aleksandr Agapitov & Mariya Porokhina Rusko
58  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonsko
59  Nikita Olinichenko & Mariya Maksina Rusko
60  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rusko
61  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajina
62  Nurhan Isarulov & Zhaniya Zharmenova Kazachstán
62  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rusko
64  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Česká republika
66  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonsko
67  Arman Makash & Vilena Makash Rusko
68  Zigmars Lapa & Anna Marija Morozova Lotyšsko
69  Gabriele Castellani & Aurora Barba Itálie
70  Aleksandr Romanenkov & Alisa Strogaya Rusko
71  Magnus Ginge & Emma Greve Dánsko
71  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rusko
73  Dominik Vodicka & Jaroslava Sklenarova Česká republika
74  George Alexandru Saceleanu & Amanda Amelia Chincia Rumunsko
75  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
75  Natanael Saldamand & Asuka Kasuo Rusko
77  Olexander Konyk & Darjya Andrejeva Ukrajina
78  Konstantin Lushin & Tatyana Shander Rusko

No results for the following couples

1860  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}