Results from 23. German Open Championships - IDSF Open Senior Standard 18. srpna 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

IDSF Open Senior Standard 18. srpna 2009

Finále

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgie
3  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Německo
4  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusko
5  Marcello Daga & Marina Pau Itálie
6  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
7  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francie
9  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Itálie
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
11  Andrea Becherelli & Alessia Scuderi Itálie
12  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Itálie

Čtvrtfinále

13  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Německo
14  Alberto Belometti & Barbara Pini Itálie
15  Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Itálie
16  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Německo
17  Sonke Schakat & Solveig Schakat Německo
18  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Rakousko
19  Marco Viola & Katia Castellani Itálie
20  Marco Pacilli & Angela Gizzi Itálie
21  Lorenzo Alviano & Simonetta Allegretti Itálie
21  Marco Wittkowski & Petra Fischer Německo
23  Paolo Minacciati & Cristina Calvani Itálie
24  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo

4. kolo (top 48)

25  Daniele Druda & Monica Benato Itálie
25  Andreas Rothe & Anke Müller Německo
25  Fabio Schina & Natascia Cristini Itálie
28  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Itálie
29  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
30  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Německo
31  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
32  Marc Cragnolini & Nicoletta Buonaguro Itálie
33  Andrea Casertano & Anna Speranza Itálie
33  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
35  Giuseppe Arzilli & Debora Maltomini Itálie
36  Michael Gross & Angelika Gross Německo
36  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandsko
38  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francie
39  Giovanni Ciotti & Annalisa Risi Itálie
40  Vincenzo Lenzo & Romina Crobeddu Itálie
40  Toni Rinaldi & Silvana Contini Itálie
42  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Německo
43  Vladi Bruci & Alessandra Chesi Itálie
43  Holger Eissing & Birgit Tomesch Německo
43  Luciano Testi & Valeria Massarotti Itálie
46  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo
46  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
48  Marco Bolzoni & Clara Salvini Itálie

3. kolo (top 98)

49  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Itálie
50  Michele Mascia & Ilenia Santoro Itálie
50  Robert Panther & Birgit Panther Německo
52  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Itálie
52  John Townsend & Sabine Kuntze Anglie
54  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Německo
54  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
54  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
57  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Holandsko
57  Alexander Florin & Isabelle Florin Švýcarsko
57  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf Belgie
60  Andreas Malik & Christine Malik Německo
61  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Německo
62  Carmelo Durante & Lia Pepe Itálie
62  Nils Goral & Anja Goral Německo
64  Giorgio Bianchi & Roberta Premutico Itálie
65  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Německo
66  Agostino Proietto & Tiziana Morici Itálie
67  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
67  Jürgen Claus & Birgit Claus Německo
67  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Německo
67  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
71  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
71  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
71  Dirk Scheer & Nicole Goes Německo
74  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Německo
75  Sergio Burini & Antonella Chindamo Itálie
75  Alfons Henne & Vera Zuleger Německo
75  Detlef Krebs & Andrea Peters Německo
75  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
79  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
79  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
79  Moreno Valetti & Simona Menassi Itálie
82  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
82  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
82  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
85  Raffaele Imperato & Eleonora Mecucci Itálie
85  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
88  Tobias Geyer & Judith Německo
89  Miguel Daniel Dominguez & Carmen Angelo Španělsko
89  Thomas Täuber & Monika Stoll Rakousko
91  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Itálie
91  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
91  Walter Musso & Giuseppina Rietto Itálie
94  Oliver Schaich & Jacqueline Dziurla Německo
95  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
95  Vitaliy Lakhman & Svetlana Yakovishina Rusko
95  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandsko
  Patrick Pirker & Sabrina Pfeifer Rakousko
  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Holandsko

2. kolo (top 129)

98  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
99  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Německo
99  Jurg Schoni & Anita Wegmüller Švýcarsko
101  Michael Hesse & Gabriele Müller Německo
101  Axel Mischewski & Susan Hortmann Německo
101  Holger Wenzel & Monika Schmitt Německo
101  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rusko
105  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Německo
105  Thomas Resch & Susanne Schade Německo
105  Uwe Richter & Katja Richter Německo
108  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
108  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
108  Wim Van De Perre & Anja Huyghe Belgie
108  Knut Wichmann & Antje Wichmann Německo
112  Holger Bernien & Sylvia Bernien Německo
113  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Lotyšsko
113  Marius Torka & Barbara Torka Německo
115  Andreas Kindt & Anne Hinz Německo
115  Andrea Laineri & Lucia Ferroni Itálie
117  Martin Kirsch & Claudia Hanke Německo
117  Holger Koschinski & Ruth Schulz Německo
117  Hansjörg Spiecker & Merle Ernst Německo
120  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Německo
120  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Německo
122  Erich Beyer & Sylvia Henrich Německo
122  Matthias Drescher & Petra Drescher Německo
122  Rudolf Haider & Andrea Haider Německo
125  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
126  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Itálie
127  Michael Alm & Kerstin Alm Německo
128  Jochen Schneider & Andrea Schneider Německo

1. kolo (top 188)

129  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Itálie
129  Andre Waibel & Birgit Waibel Německo
131  Marco Masini & Sabine Masini Německo
131  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
131  Ulf Nagel & Doris Nagel Německo
134  Holger Staub & Birgit Staub Německo
135  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
135  Carsten Kuck & Maria Heidler Německo
137  Stefan Bersal & Nicole Dietz Německo
137  Harald Lerch & Vera Lerch Německo
137  Karl-Heinz Michel & Gabriele Schuck Německo
137  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Německo
141  Mark Bierenbroodspot & Christie Besseling Holandsko
142  Andreas Hoffmann & Kerstin Hoffmann Německo
142  Arndt Roggenbuck & Monika Roggenbuck Německo
144  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
144  Andrey Gorobtsov & Valentina Gorobtsova Belgie
144  Bernward Kett & Christine Kett Německo
147  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Německo
148  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
149  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Německo
149  Paul van den Rul & Nini van den Rul (aka Kuypers) Belgie
151  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Německo
152  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Německo
152  Hans-Peter Hofmann & Ingeborg Schneider Německo
152  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finsko
152  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Německo
156  Armin Bohnert & Andrèa Benedick Německo
156  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Německo
156  Konstantin Jochim & Nadine Mudrik Německo
156  Robert Keller & Manuela Keller Německo
160  Dirk Rapröger & Claudia Thies Německo
161  Sven Annies & Imke Annies (aka Stolte) Německo
162  Detlef Tramsen & Birgit Tramsen (aka Eckstein) Německo
163  Dieter Fritz & Susanne Karger Německo
163  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
163  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Německo
166  Axel Brauner & Susanne Brauner Německo
167  Oliver Landler & Sabine Landler Německo
167  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo
167  Reinhard Zahrte & Christiane Zahrte Německo
170  Thomas Huttinger & Susanne Huttinger Německo
170  Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Německo
173  Mariusz Dembinski & Iwona Jankowska Polsko
173  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Německo
175  Frédérick Le Martret & Chantal Escobar Francie
175  Ralf Pick & Helga Kruse Německo
175  Harm Voets & Marget Voets Německo
178  Andrey Fesko & Olga Kazachkova Rusko
178  Andreas Wicht & Heike Wicht Německo
180  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Německo
180  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Německo
182  Ralf Jonas & Marion Ruhm Německo
182  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francie
184  Uwe Möller & Nina Firchow-müller Německo
185  Marius Davin & Catherine Davin Francie
185  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Německo
187  Volkmar Smolnik & Sabine Kaltwasser Německo
  Massimo Turri Ciaffi & Giuseppina Baldoni Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}