Results from 23. German Open Championships - IDSF Grand Slam Standard 21. srpna 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

23. German Open Championships
Německo - Stuttgart 18. srpna 2009

IDSF Grand Slam Standard 21. srpna 2009

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
4  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
6  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
8  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
9  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko
11  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
12  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie

Čtvrtfinále

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
13  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
15  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
16  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
17  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonsko
18  Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
18  Valentin Lusin & Renata Busheeva Německo
20  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
20  Petr Kashinski & Ilyana Sakal Rusko
22  Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
23  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
24  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko

Round 5 (top 50)

25  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
25  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
27  Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Itálie
28  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rusko
29  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusko
30  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
30  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
32  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
33  Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
33  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Německo
33  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
36  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko
36  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
38  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
39  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
40  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
41  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
41  Denis Molkov & Natalya Osyko Rusko
43  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusko
43  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
43  Michael Wenger & Melanie Ahl Německo
46  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
46  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusko
46  Georgiy Markaryan & Olga Muravskaya Rusko
49  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
50  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie

4. kolo (top 97)

51  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
52  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
53  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rusko
53  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polsko
55  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusko
55  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
57  Denis Krasikov & Evelina Pavlovska Rusko
57  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
57  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajina
60  Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukrajina
60  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
60  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
60  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Rakousko
60  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
60  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
66  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
66  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonsko
66  Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
66  Kyle Taylor & Liis End Anglie
70  Alessio Disca & Luisa Cardillo Itálie
71  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
71  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
71  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
71  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
71  Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rusko
76  Ivo Lodesani & Monika Pedersen Dánsko
77  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
77  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
77  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rusko
77  Alari Liiv & Baile Orb Estonsko
77  Felix Teufert & Anne Weber Německo
82  Aleksandr Koshkin & Anastasiya Kuznetsova Rusko
82  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
84  Benjamin Calkar & Signe Busk Dánsko
84  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
84  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
87  Sergio D'avino & Romina Molinari Itálie
87  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Itálie
87  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
90  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
90  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
92  Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
92  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusko
94  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
95  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika
95  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
97  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Itálie

3. kolo (top 145)

98  Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lotyšsko
98  Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rusko
98  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litva
98  Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Slovensko
98  Domenico Marcheggiani & Gioia Marinelli Itálie
103  Michal Jeziorowski & Anastasja Ermolenko Polsko
103  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusko
103  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
103  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
103  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Slovinsko
108  Matteo Cicchitti & Pamela Remigio Itálie
108  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
110  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litva
110  Filipp Borisenok & Mariya Patratiy Rusko
112  Jack Beale & Karolina Szmit Anglie
112  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rusko
114  Lorenzo Appicciutoli & Ilaria Di Lorenzo Itálie
114  Luca Belometti & Denise Colombo Itálie
114  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
114  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko
118  Stefano Di Brino & Federica Rizza Itálie
118  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
118  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
118  Tadas Zgirskis & Urte Januskeviciute Litva
122  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
122  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
122  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
125  Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie
125  Artturi Seppanen & Heidi-maria Panula Finsko
125  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Itálie
128  Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
128  Michael Giuliano & Martina Rugani Itálie
130  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polsko
131  Pietro Del Bello & Faye Hung Honkong
131  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandsko
131  David Vejchar & Veronika Hanuskova Česká republika
134  Tomasz Jozwiak & Katarzyna Bajdek Polsko
134  Dávid Kreiter & Alexandra Horváth Maďarsko
136  Alexei Danilin & Elena Vagunova Rusko
136  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonsko
136  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
139  Andrea Bastianelli & Alina Valchuk Rusko
140  Vaclav Melc & Marika Kasalova Česká republika
140  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
142  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
143  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Itálie
143  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
145  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva

2. kolo (top 204)

146  Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusko
146  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Německo
146  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
146  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
146  Simone Santoro & Stella Baiamonte Itálie
151  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
151  Martin Herrmann & Sandra Tippel Německo
151  Valentin Pchelin & Ekaterina Artyushina Rusko
154  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Itálie
155  Alexis Bergeon & Karin Lillemaa Francie
155  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
155  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusko
155  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
155  Vytautas Viluckis & Ieva Pocyte Litva
160  Fabio D'annunzio & Serena Serra Itálie
160  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
160  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusko
163  Matteo Basili & Debora Mobili Itálie
163  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
163  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
163  Sebastian Matheja & Sabine Vorbrodt Německo
163  Balazs Papp & Viktoria Pali Maďarsko
163  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusko
169  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Německo
170  Mattia Vesprini & Laura Ridolfi Itálie
171  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgie
172  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstán
172  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
172  Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko
175  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polsko
175  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Itálie
175  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
178  Geng Tao & Li Mu Zi Čína
178  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Německo
180  Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusko
180  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
180  Dawid Michalak & Alla Yavdoshyk Polsko
183  Dan Koschier & Julia Bayer Německo
184  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Itálie
185  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Německo
185  Fransesco Pasqua & Rosaria Pasqua Itálie
185  Andrey Patrushev & Kseniya Mutseva Rusko
188  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
189  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
189  Wim Pessemier & Astrid Pessemier Belgie
189  Jeffrey van de Schraaf & Eneth Mercédesz Eros Holandsko
192  Marco Cilli & Angela Sfregola Itálie
193  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
194  Torben Fedder & Simone Mitlehner Německo
194  Jordi Pares & Vanessa Planell Španělsko
194  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulharsko
197  Fabian Müller & Natalie Schlinke Německo
197  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandsko
199  Johan Fihn & Emma-linn Taylor Švédsko
200  Christian Platz & Anja Pritzsche Německo
201  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
202  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Itálie
202  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Itálie
202  W Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dánsko

1. kolo (top 329)

205  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Španělsko
205  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francie
205  Xu Junjie & Wu Xiaomei Čína
205  Marcin Leszczynski & Aleksandra Karpinska Polsko
205  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusko
205  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Německo
211  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovensko
211  Daniele Tilli & Federica Zanotti Itálie
214  Beat Künzi & Barbara Krebs Švýcarsko
214  Marek Necas & Lucie Novotna Česká republika
216  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
217  Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
217  Ludovic Chauveau & Laura Lozingue Francie
217  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandsko
220  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
221  Salvo Gianino & Erika Rocca Itálie
222  Stephan Keller & Katharina Keller Německo
222  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
224  Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rusko
224  Sergejs Kondrasins & Marta Kaleja Lotyšsko
226  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
226  Philipp Hartmann & Madeline Weingärtner Německo
228  Sarkis Akopyan & Anastasiya Drokina Rusko
228  Aleksandr Kadyrov & Viktoriya Surova Rusko
228  Giovanni La Mendola & Tiffany Grade Belgie
228  Markus Lilli & Manuela Wichmann Německo
228  Dmitry Oleynikov & Alina Agarkova Rusko
228  Roman Scheuer & Katrin Büttner Německo
228  Christian Spiekermann & Carolin Queck Německo
235  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
236  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
236  Sergej Orechkov & Janine Lippert Německo
236  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
239  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Německo
239  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
241  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Německo
242  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunsko
242  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandsko
242  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
245  Peter Aubel & Iryna Koval Holandsko
246  Theo Braams & Marleen Van Eijck Holandsko
246  Johann Deter & Victoria Aidel Německo
246  Roberts Zageris & Nadina Rode Lotyšsko
249  Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
249  Ruslan Kenzikeev & Bachti Ramazanova Kazachstán
249  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
249  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
249  Sebastian Turloff & Bellinda Lüthke Německo
254  Raimund Brandt & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
254  Sven Glass & Bodil Kaiser Německo
254  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Německo
254  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Německo
254  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
254  Olli Syrjälä & Nina Back Finsko
254  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
254  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Německo
262  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
262  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
262  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Německo
265  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandsko
265  Paris Bekker & Anouk Hofstede Holandsko
265  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
265  Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rusko
265  Sven Kreicha & Kirsten Blaum Německo
265  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandsko
265  Marcel Vos & Daniëlle Vreman Holandsko
272  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Německo
272  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
272  Erik Neumayr & Stefanie Spang Německo
272  Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandsko
272  Thomas Siefert & Annika Jung Německo
277  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
277  Nguyen Thien Chinh & Nguyen Trong Nha Uyen Viet Nam
277  Rene Kern & Anne Neumann Německo
277  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Německo
277  Kristof Reekmans & Joke Vogels Belgie
277  Nils Vormelker & Larissa Latzer Německo
277  Markus Weik & Sandra Weik Německo
284  Rico Czaja & Martina Steffen Německo
284  Manuel Müller & Diana Materi Německo
284  Dominik Schaefer & Gina Palzer Německo
284  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandsko
284  Dominik Weber & Kristina Scibor Německo
289  Lukas Benda & Hana Novotna Česká republika
289  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Německo
289  Gregor Burck & Maria Troniak Německo
289  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
289  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
289  David Kramer & Miranda Kraaijenhagen Holandsko
289  Manuel Schöke & Melanie Schöke Německo
289  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
297  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
297  Malte Benecke & Cornelia Steffahn Německo
297  Sven Gross & Martina Lotsch Německo
297  Alexander Horn & Nicole Gräf Německo
297  Jakob Komor & Anna Komor Německo
297  Pascal Lechner & Sandra Wahlenmeier Německo
297  Patrick Miller & Julia Pavlik Německo
297  Christian Neher & Tatiana Windbühl Německo
297  Thomas Schmid & Corina Poth Německo
297  Mario Schrodel & Carmen Schrodel Německo
297  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
297  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Německo
297  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
310  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Německo
310  Kai Fleischer & Desiree Kaufmann Německo
310  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Německo
310  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Island
310  Fabian Gyger & Idis Hartmann Německo
310  Dirk Holl & Katharina Sager Německo
310  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Německo
310  Marco Klapötke & Anne Steinmann Německo
310  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
310  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
310  Thomas Müller & Sonja Borchert Německo
310  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
310  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Německo
310  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalsko
310  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
310  Helge Uhrig & Desiree Hilbring Švýcarsko
310  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Německo
310  Felix Urban & Sylvana Drewes Německo
310  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Německo
310  Andreas Willander & Nanna Willander Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}