Results from 2003 Blackpool Junior Dance Festival - Junior Samba Competition 22. dubna 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2003 Blackpool Junior Dance Festival
Anglie - Blackpool 21. dubna 2003

Junior Samba Competition 22. dubna 2003

Finále

1  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusko
2  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Rusko
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
4  Vitaliy Didenko & Darya Lugareva Rusko
5  Valentin Lusin & Olga Nesterova Německo
6  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Německo
7  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulharsko
8  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Itálie
  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rusko
  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rusko

Čtvrtfinále

  Danny Bayne & Sophie Celikoz Anglie
  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusko
  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusko
  Aleksey Gayduk & Ekaterina Nikolaeva Rusko
  Kyrylo Komnatnyy & Anastasiya Yargulova Ukrajina
  Ryan Lamb & Amanda Couper Anglie
  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rusko
  Pavel Povaliaev & Ina Smirnova Rusko
  Pavel Revushkin & Ekaterina Rodina Rusko
  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Slovinsko
  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajina

4. kolo (top 51)

  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusko
  Dmitri Braounchteine & Elizabeta Shaboltaeva Rusko
  James Cutler & Lauren Oakley Anglie
  Daniele Di Salvo & Veronica Esposito Itálie
  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
  Torben Hoffmann & Kimmie Sorensen Dánsko
  Milos Jadic & Jovana Stojanovic Srbsko
  Anton Kananen & Mona Redsven Finsko
  Gayk Karamyan & Daria Kovaltchuk Rusko
  Rodion Khromov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rusko
  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonsko
  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajina
  Evgeny Kulik & Anastasia Popova Ukrajina
  Georgi Makoev & Kermen Kitinova Rusko
  Igor Misurenko & Veronika Zubova Rusko
  Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Itálie
  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusko
  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Island
  Callum Powell & Kristen Pulsakowska Anglie
  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rusko
  Anze Sasso & Spela Vegelj Slovinsko
  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusko
  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglie
  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusko
  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Itálie
  Stephen Vincent & Bryony Fielding Anglie
  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukrajina
  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rusko

3. kolo (top 75)

  Damian Blackburn & Hannah Davis Anglie
  David Brown & Lucy Verrechia Anglie
  Daniel Courinha & Joana Ramos Portugalsko
  Bradley Gregory & Khrystyne Barton USA
  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko
  Christopher Jones & Faith Kelly Anglie
  Craig Jones & Helen Lo Anglie
  Mathias Kehlet & Mia Caroe Nielsen Dánsko
  Nikola Korac & Marina Fodor Srbsko
  Igor Kuzmenko & Yevgeniya Sakir Ukrajina
  Ilia Lagoutenkov & Yulia Makarenko Rusko
  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukrajina
  Serguei Makarov & Svetlana Slivinskaya Rusko
  Ludovic Moureau & Katherine Giannini Anglie
  Andrey Nikitinskiy & Vera Solovieva Rusko
  Darren Piercy & Kerry Alebon Anglie
  Cristian Pisotta & Valeria Biocca Itálie
  Daniel Silva & Yasmin Priestnall Anglie
  Luka Strus & Katra Gabrijelcic Slovinsko
  Vladislav Suzdaltsev & Anna Povazhnya Rusko
  Daniel Thomassen & Malene Ostergaard Dánsko
  Volodymyr Vynogradskyy & Anna Kovalova Ukrajina
  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglie
  Steven Woodward & Francesca Constable Anglie

2. kolo (top 121)

  Stefano Barbieri & Elena Bonfiglioli Itálie
  Adam Erik Bauer & Thora Bjorg Sigurdardottir Island
  Alexander Danchenko & Didar Iliasova Kazachstán
  Nikolaj Eibye & Milla Lykke Dánsko
  David Ellis & Kate Gregory Anglie
  Andrew Escolme & Amy Ward Anglie
  Kyle Fisher & Kerri Ann Hallbrook Anglie
  Leon Garner & Rebecca Jackson Anglie
  Caeghan Goliath & Melissa Swartz Jihoafrická republika
  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finsko
  Taavi Henttonen & Henna Syväoja Finsko
  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Island
  Frederik Kuhl & Henriette Hansen Dánsko
  Andres Liiv & Baile Orb Estonsko
  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israel
  Alexander Mateev & Erla Bjorg Kristjansdottir Island
  Alex Mishuris & Lia Taronashvili Israel
  James Moorcroft & Vicky Bissell Anglie
  Yevgen Motsnyy & Olga Makaruk Ukrajina
  Oleksandr Ostanin & Aliona Khomyakova Ukrajina
  Morten Paaske & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rusko
  Nikolay Potashev & Anna Boyko Rusko
  Adam Preece & Leah Rolfe Anglie
  Henri Ranta & Ellimari Ristolainen Finsko
  Simon Riding & Maja Sook Dánsko
  Dennik Dan Ringgaard & Camilla Dalsgaard Dánsko
  Veiko Rist & Kristi Joeleht Estonsko
  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rusko
  Lewis Ryland & Laura Clements Anglie
  Bradley Sanders & Emma Slater Anglie
  Woo Hong Sang & A Reum Han Korea (Jižní)
  Emilian Seiersen & Benedicte Bendtsen Dánsko
  Devon Snell & Meagan Lottering Jihoafrická republika
  Jukka Tahti & Riikka Gron Finsko
  Henri Tanner & Bettiina Lehtonen Finsko
  Ben Taylor & Rebecca Macdonald Anglie
  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalsko
  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finsko
  Daniel Trousdale & Kirsty Tate Anglie
  Bogdan Tyaglyy & Marina Yarnova Rusko
  Vladimir Utkin & Alla Karunnaya Rusko
  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finsko
  Aleksandar Velikovic & Jovana Kurtic Srbsko
  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovinsko
  Luke Williams & Louisa Brewis Anglie

1. kolo (top 125)

  Joao Baiao & Sara Meireles Portugalsko
  Anton Dyachkov & Galyna Pyekha Ukrajina
  Manuel Ioreida & Sabrina Rotundo Itálie
  Tyron Sweeney & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}