Results from 10th Tokyo International Open - IDSF International Open Latin 23. března 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

10th Tokyo International Open
Japonsko - Tokyo 23. března 2008

IDSF International Open Latin 23. března 2008

Finále

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
3  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
4  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
5  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
6  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko
8  Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
9  Kim Seongmin & Kim Misun Korea (Jižní)
10  Sergey Anisimov & Ekaterina Sidorova Rusko
11  Yoshiharu Toyoshima & Naomi Minami Japonsko
12  Tommy Yu & Zoe Su Tchaj-wan

Čtvrtfinále

13  Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
14  Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
15  Seongho Jo & Daeun Yoo Korea (Jižní)
16  Hyeon You Kim & Su Lim Lee Korea (Jižní)
17  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
18  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonsko
19  Jang Saejin & Lee Haein Korea (Jižní)
20  Etienne Nguyen & Cathy Nguyen Viet Nam
21  Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
21  Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonsko
23  Naoki Yamamoto & Rie Nikaido Japonsko
24  Nam Giyong & Choi Marg-eun Korea (Jižní)

2. kolo (top 39)

25  Kim Seongeun & Hye Won Lee Korea (Jižní)
26  Jangwon Lee & Bora Moon Korea (Jižní)
27  Beoyung-su Go & Sun Go Korea (Jižní)
28  Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonsko
28  Lee Kyeongchan & Kwon Ryanghee Korea (Jižní)
30  Yukihisa Masatani & Akiko Yoshida Japonsko
30  Yutaka Sugaya & Sachiyo Sugaya Japonsko
32  Hee Sang Kim & Seul Lee Bi Korea (Jižní)
33  Tetsuro Ochiai & Erika Uotani Japonsko
34  Masahiro Tajima & Mami Okayama Japonsko
35  Koji Tsukada & Rituko Kasiwazaki Japonsko
36  Masayoshi Daimon & Saya Ishii Japonsko
36  Yuki Matsuoka & Mayu Nishikawa Japonsko
38  Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
38  Keisuke Nakajima & Satomi Ogawa Japonsko

1. kolo (top 58)

40  Masaya Kuno & Manami Numata Japonsko
41  Junji Ohta & Etsuko Satou Japonsko
42  Hidehiko Oaki & Fumiko Oaki (aka Katashima) Japonsko
43  Masaki Sannobu & Miho Saeda Japonsko
43  Takeshi Takamizawa & Mariko Ishikawa Japonsko
45  Yuuji Tani & Satomi Kumagai Japonsko
46  Masato Ochi & Nahoko Kato Japonsko
47  Daisuke Kan & Yuri Sugiyama Japonsko
47  Jason Lin & Doris Tang Tchaj-wan
47  Daisuke Muto & Keiko Muto Japonsko
50  Masaya Inove & Ayaka Harada Japonsko
51  Shigeki Kai & Satoko Moritomo Japonsko
51  Sumito Takeda & Ayumi Takeda Japonsko
53  Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonsko
53  Asuka Morita & Sae Tanaka Japonsko
53  Daisuke Nakamura & Nana Okamoto Japonsko
56  Kouichi Ide & Chiharu Hagiwara Japonsko
56  Yasuaki Shirai & Mamiko Yukawa Japonsko
58  Kouji Sunaba & Akiko Komuro Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}